Виготовлення вентиляційних решіток (граток) компанією Альтер Ейр

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Компанія Альтер Ейр – один з лідерів кліматичної галузі України. Наша компанія надає повний спектр послуг з підбору, монтажу та пусконалагоджувальних робіт кліматичного обладнання будь-якої складності, а також систем вентиляції, кондиціонування, осушення або зволоження повітря.

Повний спектр послуг включає весь процес створення комфортного клімату у вашому домі, від підбору обладнання та креслень до монтажу останньої вентиляційної решітки, про які і йтиме мова.

На перший погляд вентиляційна решітка з жалюзі є непоказним елементом системи вентиляції, але від форми і конструкції її повітряних жалюзі залежить ефективність роботи всієї системи. Компанія Альтер Ейр має власне виробництво решіток, завдяки цьому, отримати замовлені вами решітки можна набагато швидше.

Виробництво вентиляційної решітки (гратки)

Спочатку відбувається закупівля профілів стандартних размірів: 15, 25, 33 мм. Потім формується і ріжеться профіль, залежно від зазначеної в заявці замовника посадкової ширини і висоти. Далі здійснюється герметична збірка, усуваються технологічні шорсткості і вібувається забарвлення в будь-який колір, згідно тадиці RAL. Порошкову фарбу наносять під високою температурою в спеціальній печі. Коли усі роботи закінчені та товар представлений в готовому до встановлення вигляді, його упаковують в целофан, щоб уникнути пошкоджень під час транспортування і доставки товару.

Изготовление вентиляционной решетки

Однорядная нерегулируемая решетка (РГН) из алюминия можем окрашивать в любой цвет.

Однорядна нерегульована решітка

Однорядну нерегульовану решітку (РГН) з алюмінію можемо фарбувати в будь-який колір за бажанням замовника (соттвественно таблиці RAL). Решітки РГН виготовляються з алюмінію, що зменшує їх вагу притому, що конструкція залишається міцною і надійною. Такі решітки можуть використовуватися як для припливної, так і витяжної вентиляції, в системах кондиціонування, опалення, вентиляції. Спрямовані лопатки зафіксовані під кутом 45°.

Решетки с одним рядом неподвижных пластин заказывайте в компании Альтер Эйр

Тип кріплення може бути для стандартного (гвинтове з'єднання) і прихованого монтажу. Власне виробництво дає можливість виготовляти решітки не лише стандартних розмірів, але і задовольняти унікальні потреби клієнта, наприклад, вигнуті решітки.
Діаметр повітроводу, для якого виготовляємо решітки, може бути від 100 до 1000 мм.

Однорядна регульована решітка

Решітки (РГР) також мають один ряд повітряних жалюзі, але можна регулювати кут їх нахилу горизонтальними або вертикальними пластинами. Такі решітки найчастіше використовуються для систем припливної вентиляції повітря, кондиціонування, опалення. Завдяки регульованими жалюзі можна набагато ефективніше керувати процесом, наприклад, опалення. Обладнання виготовляється з алюмінію, тому вони легкі й надійні. Решітки можуть бути предназанчені для монтажу за допомогою гвинтів або для прихованого кріплення в повітропроводі. Наші фахівці виготовлять решітки абсолютно будь-яких розмірів, головне, щоб висота і ширина не перевищувала 1,5 метра.

Нерегульовані решітки з фільтром

Дані припливні або витяжні решітки (РНФ) комплектуються знімальним миється рамковим фільтром, що спростить догляд і екплуатацію приладу. Виготовляємо їх з алюмінію і корашиваем в будь-який колір за вашим бажанням. Кріплення грат здійснюється з допомогою засувок, або ж болтами для яких передбачені отвори.

Изготовление нерегулируемых решеток с фильтром заказывайте в компании Альтер Эйр

Щелевые вентиляционные решетки изготавливаются по вашему вкусу и желанию в компании Альтер Эйр

Компактні решітки (РЩ) призначені для монтажу у вузькі отвори. Також якісно виконують свою функцію розподілу або забору повітря, просто монтуються в місцях, де неможливо використовувати звичайні решітки. Витяжні або підлогові припливні жалюзі не регулюються. Оскільки їх пластини жорстко закріплені, то зовнішній вигляд у них досить привабливий, завдяки чому їх уставливают там, де естетика відіграє не останню роль.

Дворядні регульовані решітки

Решітки РДР – мають два ряди жалюзі, обидва регульовані. Така конструкція дозволяє точніше регулювати повітря, яке потрапляє до приміщення. Такі решітки можуть використовуватися і для витяжної вентиляції, але найчастіше в цьому немає ніякої потреби. Монтувати їх можна за допомогою гвинта, отвори для якого розташовані на лицьовій стороні приладу або приховано в отвір чи повітропровід. Горизонтальні або вертикальні пластини можуть регулювати кут роздачі струї припливного повітря.

Дворядні регульовані решітки з важелем

Решітки РРР – такі припливні або витяжні решітки практично нічим не відрізняються від (РДР), крім як виведених на корпус решітки важелів управління повітряними жалюзі, що спрощує шалаштування роботи решітки. Вони також, як і всі вищеперелічені решітки виготовляються індивідуально під замовлення з алюмінію і можуть бути представлені в будь-якому колірному рішенні, щоб максимально відповідати побажанням замовника.

Решетка алюминиевая двухрядная регулируемая с рычагом регуляции (РРР)

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр Ви можете знайти велику кількість подібних решіток (граток) за розумною ціною.

Відгуки