Недоліки мобільних кондиціонерів

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Сьогодні ринок кліматичної техніки дуже насичений різноманітними рішеннями в області кондиціонування. На ряду з традиційними спліт-системами, можна зустріти й інші різні види кондиціонерів, які зможуть підійти для будь-якого приміщення. Дана стаття присвячена мобільним технологіям, а також чинникам, на які варто звертати увагу, якщо ви вирішили купувати такий агрегат.

Мобільні кондиціонери будуть ідеальним рішенням для приміщень, де немає можливості в кожній кімнаті змонтувати звичайну спліт-систему. Часто дані портативні пристрої використовують для обігріву або охолодження приміщень на дачі або в орендованій квартирі.

Перевагою мобільних кондиціонерів є відсутність необхідності спеціальної установки – їх легко можна переносити з однієї кімнати в іншу. Як і настінні або канальні спліт-системи, пристрої даного типу можуть оснащуватися спеціальними фільтрами для очищення повітря. Завдяки електронній панелі і дистанційного пульта керування мобільними кондиціонерами дуже просте і зручне.

Але крім переваг мобільних кондиціонерів, слід виділити і їх недоліки.

Недоліки мобільних кондиціонерів

Мобильный кондиционер в интерьере

Ціна

Ціна мобільних кондиціонерів, як правило, нічим не поступається настінним спліт-систем. Не варто думати, що вибираючи портативний кондиціонер замість настінної спліт-системи, ви заощадите гроші. Даний феномен пояснюється особливою конструкцією пристроїв мобільного типу – адже в одному корпусі поєднуються компресор кондиціонера і безпосередньо пристрій подачі повітря.

Високий рівень шуму

За тієї ж причини рівень шуму мобільних агрегатів набагато вищий, ніж у настінних кондиціонерів оскільки вся конструкція знаходиться всередині приміщення. Це створить неприємні відчуття для людей в кімнаті з кондиціонером.

Незручна система викиду повітря

Відпрацьоване повітря з мобільного кондиціонера викидається назовні приміщення через отвір в стіні або вікні за допомогою спеціального шланга довжиною від 0,5 до 1,5 метра. При цьому отвір для викиду повітря необхідно передбачити заздалегідь – відкрита кватирка не підійде, тому що вся робота кондиціонера буде зведена до нуля через повітря, яке буде потрапляти в приміщення. Через таку систему викиду, мобільність кондиціонера обмежується наявністю спеціального отвору і довжиною шлангу.

Обслуговування

Хоч у спеціальному обслуговуванні мобільних кондиціонерів немає потреби (їх можна обслуговувати самостійно), але і тут виникають певні проблеми. Оскільки відведення конденсату в мобільних кондиціонерах не існує, то він накопичується в спеціальному піддоні, рівень наповнення якого необхідно постійно контролювати, а це не завжди зручно.

Незважаючи на ряд недоліків, мобільні кондиціонери є ідеальним рішенням для приміщень, де підтримання необхідної температури не потрібно на постійній основі, наприклад, на дачі.

Каталог мобільних кондиціонерів

Тому приймаючи рішення щодо організації системи кондиціонування в таких приміщеннях, компанія Альтер Ейр рекомендує вам звернути увагу на наступні моделі мобільних кондиціонерів:

Cooper&Hunter СH-S09FVX. Даний інверторний мобільний кондиціонер може працювати в діапазоні зовнішньої температури повітря від -15 до +48 градусів. Оснащений системою розморожування зовнішнього блоку і системою фільтрації повітря. Крім того, він дозволяє не тільки охолоджувати, але і при необхідності здійснює осушення повітря в приміщенні.
Мобильный кондиционеры Gree GPC09AE-K3NNA7A

Gree GPC09AE-K3NNA7A. Цей кондиціонер працює в режимах охолодження, обігріву, осушення повітря. Легко встановлюється і має компактний розмір, що дозволяє застосовувати його навіть у дуже маленьких приміщеннях з дефіцитом вільного місця. Окрім цього, дана модель кондиціонерів працює в режимі економії електроенергії, що істотно знижує витрати на його експлуатацію.

Мобильный кондиционер Gree GPC09AE-K3NNA7A

Висновки

  1. Вибір кондиціонера – складний процес, в якому необхідно орієнтуватися не тільки на цінове питання при покупці, а й на місце розташування та умови використання даного агрегату.
  2. Мобільні кондиціонери мають ряд переваг і недоліків порівняно з традиційними спліт-системами, але ясно одне – це незамінна річ для невеликого будинку або дачі.
  3. Фахівці компанії Альтер Ейр з багаторічним досвідом роботи на ринку кліматичної техніки зможуть підібрати мобільний або інший тип кондиціонера, для вашого приміщення за найвигіднішими цінами.

З повагою, команда Альтер Ейр!

Відгуки