Фільтр

Портативні кондиціонери

-
Мобільний кондиціонер Cooper&Hunter CH-M09K6S
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 8120грн

Що таке мобільний кондиціонер

Мобільний кондиціонер - практичне кліматичне обладнання, в якому зовнішній і внутрішній блок зібрані в одному корпусі, головною характеристикою якого є компактність. Дане обладнання може використовуватися в будь-якого роду невеликих приміщеннях, найчастіше це квартири. Портативний кондиціонер буде незамінний там, де потрібно пересувати обладнання з приміщення в приміщення, тому ви можете спокійно забрати його з собою на дачу або переїжджати з ним з квартири на квартиру, чого не можна зробити з будь-яким іншим типом кондиціонера. Дуже часто такого типу обладнання купують для магазинів, кіосків, ларьків і т.д.

Плюси і мінуси даного обладнання

Сочетание мобильного кондиционера с интерьером помещения

Поєднання мобільного кондиціонера з інтер’єром приміщенняНезаперечною перевагою мобільного кондиціонера є також той факт, що він не вимагає складного монтажу. Ви можете встановити це обладнання навіть самостійно, не переживаючи про те, що це якимось чином відіб'ється на ефективності його роботи. Головне перед цим ознайомитися з рекомендаціями щодо встановлення пристрою. При цьому обов'язково потрібно передбачити відведення гнучкого воздуховода в вікно. Це можна віднести до недоліків цього пристрою, адже така система може буде псувати загальний вигляд кондиціонера.

З технічної точки зору мобільні кондиціонери дещо слабше за традиційні спліт-системи, їх потужність, як правило, не перевищує 3-4 кВт. Відповідно, такі пристрої часто розраховані для обслуговування невеликих за площею приміщень. Крім того, мобільні кондиціонери мають кілька вищий рівень шуму за рахунок розміщеного всередині компресора. Ще одним мінусом цих пристроїв є порівняно висока вартість, адже на той бюджет, який ви виділили на покупку мобільного кондиціонера, можна купити спліт-систему зі значно кращими технічними характеристиками. Вирішувати вам, що вам потрібно від кондиціонера: мобільність або висока продуктивність.

Доступний функціонал мобільних кондиціонерів

Портативный кондиционер для дома

Мобільні або як їх ще називають переносні кондиціонери, також, як і звичайні сплити, в залежності від моделі можуть мати досить широкий функціонал. Давайте більш конкретно їх розглянемо на прикладі моделі, представленої у нас на сайті - Cooper & Hunter CH-M09K6S. В даному кондиціонері крім основних функцій - охолодження і обігріву, доступні такі опції:

  • Режим осушення. Дуже корисний для приміщень, в яких повітря надмірно сухою.
  • Автоматичний режим. Самостійно підбирає потрібні параметри роботи, звільняючи вас від необхідності постійного контролю за агрегатом.
  • «More Silence» - функція, яка додатково знижує рівень шуму. Тому, ви можете спокійно покласти дитину спати в кімнаті, де працює кондиціонер і не переживати, що він прокинеться від шуму.
  • «Guard Box» - опція, яка забезпечує пристрою захист від загоряння.
  • Автоматичний перезапуск. Ця функція спрацює у разі перебою в електромережі, зберігаючи колишні налаштування роботи.
  • Нічний режим роботи.
  • Самодіагностика - корисна опція, яка поінформує вас про виниклу несправність пристрою або збою в його роботі.

Підведемо підсумки

Як і будь-яка інша техніка, мобільні кондиціонери мають як переваги, так і недоліки. Серед головних достоїнств потрібно виділити можливість пересування пристрою і простий монтаж, серед мінусів - галаслива робота і завищена, порівняно з іншими типами кондиціонерів, ціна. Проте, такий пристрій буде незамінним для власників дач, а також орендарів квартир. Мобільний кондиціонер зручний і в тому випадку, якщо вам він потрібен тільки в жаркий період часу для охолодження. По закінченню цього часу ви можете просто відключити і сховати пристрій до наступного сезону. Ось вам і економія вільного простору в кімнаті.

Купити переносний кондиціонер за дуже вигідною ціною можна у нас на сайті, зателефонувавши нам по телефону 0800330828 або заповнивши заявку на сайті. Команда наших професіоналів може проконсультувати вас по питаннях, що цікавлять, допомогти у виборі конкретної моделі і дати цінні поради по установці і експлуатації цієї техніки.