Прецизійні кондиціонери – що це таке і де вони використовуються?

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Прецизійний кондиціонер точно контролює необхідні параметри повітряного середовища.
Має форму шафи.

Переваги використання

Прецизійні кондиціонери можуть контролювати температуру з точністю до градуса, відхилення рівня вологості при цьому складає не більше 2%. Ще одним плюсом використання даного виду є можливість цілодобової надійної роботи при температурі від + 52°C до -61°C.

Залежно від вимог замовника, можна вибрати кондиціонери потужністю від 5 до 100 кВт. Відповідно, ціна прецизійних кондиціонерів може відрізнятися, залежно від обраної моделі.

Головна особливість прецизійних кондиціонерів – можливість весь рік підтримувати постійну вологість, чистоту, температуру і рухливість повітря. Використання даного виду систем кондиціонування надійніше, ніж використання побутових кондиціонерів.

Типи прецизійних кондиціонерів:

  1. Шафові кондиціонери розроблені для досить великих серверних кімнат. Робоча потужність таких установок досягає 120 кВт, що дає можливість виводити великі обсяги тепла, при цьому не використовуючи штатну систему кондиціонування.
  2. Моноблочні кондиціонери мають меншу потужність близько 13 кВт. Основна сфера їх застосування – це невеликі серверні і телекомунікаційні станції. Основна їх перевага – це мініатюрні розміри, завдяки яким вони ідеально підійдуть до будь-якого интр'єру. Їх потужності цілком достатньо для забезпечення ідеальних умов для роботи великої кількості електроніки одночасно.
  3. Стелеві прецезійні кондиціонери найуніверсальніші, так як були визнані кращими за співвідношенням розмір/ефективність. На відміну від шафових і моноблочних кондиціонерів, різноманітність цін на них дуже велика.

Шкафные кондиционеры разработаны для довольно больших серверных комнат

Область застосування

Основне середовище їх використання – комп'ютерні зали, серверні та інші місця з дорогою електронною технікою, де потрібна постійна безвідмовна робота кондиціонера. Це:

  1. Серверні;
  2. Data Centers;
  3. Лабораторії;
  4. Приміщення для діагностики пацієнтів;
  5. Приміщення для надточного виробництва мікропроцесорів.

Тепловіддача від електроніки досить велика, тому її потрібно прибирати, так як електроніка дуже чутлива до малих змін температури і будь-яке відхилення від оптимальної зменшує термін служби електричних приладів.

Типы прецизионных кондиционеров

Підсумок

Прецизійні кондиціонери використовуються для приміщень, де потрібно прибирати значні обсяги тепла, при цьому підтримувати певну вологість і температуру.

Поділяються на шафові, моноблочні та слелево-прецизійні кондиціонери. Найпотужнішими і найбільшими є шафові. Стелеві мають найкраще співвідношення: розмір/ефективність.

Звертаючись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте якісне рішення систем кондиціонування в найкоротші терміни за доступною ціною.

Відгуки

Добрый день мое имя Евгений - интересует Вы занимались или нет (чтоб понимать Ваш опыт) вентиляциями для фабрик с промышленным производством сигарет?

Добрый день, Евгений! Такого опыта не имеем и на данный момент занимаемся исключительно бытовой сферой.