Монтаж припливного клапану

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Найпростіша система припливно-витяжної вентиляції для квартири або приватного будинку складається з витяжного вентилятора і припливного вентиляційного пристрою. Вентилятор розташовується в приміщенні санвузла (ванна кімната, туалет), звідки вимагається видаляти надмірну вологу і неприємні запахи. А припливний вентиляційний клапан знаходиться в житлі (зал, спальня), де потрібно приплив свіжого повітря з вулиці.

Чому потрібно проектувати систему вентиляцію до початку ремонтних робіт?

Спершу може здатися, що проектування – крок, який можна упустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така думка є хибною і ось вам причини чому проектування системи вентиляції повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 • тільки при таких умовах можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру;
 • формування бюджету - проектування вентиляції дозволить вам подивитися точний кошторис проекту до початку монтажних робіт. Таким чином, ви зможете підібрати систему в строгих рамках виділеного бюджету;
 • можливість інтеграції з іншими інженерними системами (кондиціонування, зволоження);
 • точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.);
 • якісний результат. Проектування вентиляції дозволить створити ефективну систему вентиляції, яка максимально підходить під всі параметри і особливості приміщення.

Як підсумок – ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вона вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.

Простий і швидкий спосіб зробити подібну систему вентиляції у своєму домі це замовити монтаж в Альтер Эйр, найвигідніше замовити все в комплекті - проект вентиляції будинку, устаткування і монтаж з доставкою.

Вартість установки стінового вентиляційного клапана (Maico ALD, Systemair VTK, OVE, OVR) близько 960 гривень.

Розглянемо етапи робіт при монтажі припливного клапана

Для того що б ви краще розуміли ціноутворення приведених послуг, ми детально опишемо процедуру установки, але перше, на що ми хочемо звернути увагу - підбір устаткування і вибір місця його установки.

Типовий діаметр припливних клапанів відповідає таким у витяжних вентиляторів - 80, 100, 125, 160 і 200 міліметрів. Невідповідність витрати повітря у припливного клапана і витяжного вентилятора украй не рекомендується, тому про подібні речі краще проконсультуватися з інженером. Важливо пам'ятати, що враховуються не тільки діаметри, а й об'ємний витрата повітря пристроїв.

Місце для установки підбирається на етапі складання проекту. Враховується обов'язково ефективність потоків повітряних мас через приміщення до витягу, але сам стінний припливний клапан прийнятніше розміщувати за радіатором опалювання. Це робиться для того, щоб в холодну пору року повітря, що поступає з вулиці, нагрівалося і не викликало дискомфорту у домочадців.

Наші досвідчені монтажники, які будуть працювати над вашим об'єктом

...
 • Юрій
 • Маковський
Технічний директор Альтер Ейр. Майстер підключення та пусконаладки. Досвід роботи більше 15 років.
...
 • Володимир
 • Косюк
Відповідальний і працьовитий. Займається встановленням систем вентиляції та кондиціонування з 2010 року.
...
 • Сергій
 • Калінкін
Спеціалізується на монтажі систем опалення. Зробить ідеальне опалення з урахуванням сучасних технологій.
...
 • Віктор
 • Глодовьюк
Знає все про якісному монтажі систем опалення. Точний в деталях, відповідальний і уважний.

Установка припливного клапана складається з наступних етапів:

 1. Розмітка місця установки стінового вентиляційного клапана.
 2. За допомогою бура і насадки відповідного розміру проробляється наскрізний отвір в стіні.
 3. За допомогою дрилі / перфоратора проробляються отвори для дюбелів.
 4. Установка в отвір пластикової труби клапана в теплоізоляційний матеріал, після чого герметизуються шви.
 5. Далі виробляється закріплення вентиляційної рещітки із зовнішнього боку стіни і панелі для кріплення регульованої кришки на внутрішній стороні стіни.
 6. Якщо в комплекті є з'ємні повітряні фільтри і додаткові регулювальні пристрої, то вони встановлюються на фінальному етапі.

Припливний вентиляційний клапан вмонтований в стіну

Чи варто займатися монтажем самостійно?

Вирішувати звичайно вам, але як видно з перерахованих нами робіт, встановити такий простий вентиляційний пристрій зовсім не легке завдання. Можна відзначити, що людина, яка має досвід в установці різного електроустаткування може впоратися з установкою типового вентилятора при наявності стандартного набору інструментів, але зі стінових клапаном все не так просто. Його установка вимагає досить дорогого і громіздкого бура для стіни, який у людини, що не займається будівництвом і монтажем, швидше за все відсутній. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг по монтажу вентиляційних систем, в тому числі і припливних стінових клапанів.

Що ще ми можемо запропонувати нашим клієнтам?

Що стосується самого обладнання, ми можемо запропонувати нашим клієнтам припливні клапани таких відомих виробників як Systemair (Швеція) і Maico (Німеччина). Серед їх продукції є не тільки клапани, оснащені повітряними фільтрами, а й моделі з шумоізоляцією, вбудованими зворотними клапанами і термостатами. Ознайомитися з обладнанням можна в розділі "Клапани припливної вентиляції".

Крім цього, Альтер Ейр надає гарантію не тільки на обладнання, як офіційний дилер, але і на свої проектні та монтажні роботи.

Відгуки

Добрый день, скажите, как вмонтируется приточный клапан в стену, если стена толще, чем длина трубы?

Дмитрий, в таком случае, как у Вас, берутся две трубы, которые плотно стыкуются внутри стены, а лишняя часть затем обрезается.

Я заметила, что на металлопластиковых окнах у меня в квартире начал образовываться конденсат. Скажите приточный клапан поможет избавится от этого?

Добрый день, Оксана. Металлопластиковые окна герметичны и не пропускают свежий воздух в квартиру. В паре с вытяжным вентилятором будет происходить постоянная циркуляция воздушных потоков в квартире и конденсат не будет образовываться. Так как излишки влаги будут удаляться, а не оседать на окнах, стенах и мебели.

Долго обдумывали, стоит ли сверлить стену у себя в квартире, но таки рискнули. Бюджетный вариант вент системы в квартире, идеально. Спасибо

Сергей, спасибо Вам за отзыв.

Воспользовались данной услугой, теперь довольны. В квартире постоянно ощущается свежий воздух, открывать окна для проветривания нет необходимости. Установленный воздушный фильтр справляется с очисткой уличного воздуха. Все, здорово, спасибо

Спасибо, Виталик за Ваш отзыв и обратную связь.