Фільтр

Твердопаливні котли

-
Твердопаливний котел Cichewicz CWD SIGMA 20 kW
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 8 кВт
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica 70-78 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz CWD SIGMA 30 kW
Ціну уточнюйте
Protherm модель 3 (13 кВт)
Ціну уточнюйте
Protherm серія 20 DLO
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 11 кВт
Ціну уточнюйте
Viessmann модель 25 кВт
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 14 кВт
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Ultima III 10 kW
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 14 кВт
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 14 кВт
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Dual P 35 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Metal-Fach Pellet 25 кВт
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 200-250 kW
Ціну уточнюйте
Metal-Fach модель 14 кВт
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Mini Dual 18-24 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Dual P 25 kW
Ціну уточнюйте

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=IGWkV7iGH1E&list=PLOEeleTcxV85YrlO8jxtbE7HzkBbBftOf&index=4

Принцип роботи твердопаливного котла METAL FACH SEG

https://www.youtube.com/watch?v=siFzoF3cx2c&list=PLOEeleTcxV85YrlO8jxtbE7HzkBbBftOf&index=1

Твердопаливні котли METAL FACH PELLET (Польща)

Що таке твердопаливний котел?

Твердопаливний котел – опалювальний пристрій, виготовлений, як правило, з чавуну або сталі. Котли даного типу характеризуються високою надійністю і міцністю, вони стійкі до теплових ударів і корозії (у випадку з чавунними). Сталеві котлидолговечни, якщо досягнуті правильні умови роботи (температура зворотної лінії не менш 55 градусів).

В залежності від потужності котли можуть бути побутовими або промисловими.

Твердотопливные котлы для частного дома

Твердопаливний котел виробляє теплову енергію, отриману в результаті горіння дров, вугілля, торфу, пелетів та інших подібних матеріалів. Постійне зростання цін на традиційні джерела енергії змушує шукати альтернативу і котел, що працює на твердому паливі, є відмінним прикладом того, як можна мінімізувати використання дорогого газу і електрики. Дрова і вугілля в рази дешевше традиційних енергоносіїв, отже, твердопаливний котел набагато економічніше своїх газових і електричних аналогів. Ще одним істотним плюсом даного котла вважається його екологічна чистота, адже використовуване ним у роботі паливо – поновлюване джерело енергії, який не принесе шкоди навколишньому середовищу.

Крім того, вугільні котли прості в установці і експлуатації, довговічні, не вимагають особливого спеціального догляду, безпечні, і ціни на них аж ніяк не «захмарні». Котел на дровах - найбільш простий та економний спосіб організації автономної системи опалення та водопостачання.

Види твердопаливних котлів

Твердопаливні котли діляться на кілька видів зі своїми особливостями і технічними характеристиками:
Устройство твердотопливного котла

Традиційні твердопаливні котли досить прості і надійні в повсякденній експлуатації. Величезний вибір котлів такого типу - одне з головних переваг такого типу обладнання, завдяки чому ви можете підібрати найоптимальнішу для вас модель. Датчик температури дозволяє управляти повітряною заслінкою, відкриваючи її в у разі низької температури води і закриваючи у разі занадто високою. Котел даного типу може функціонувати від 2 до 6 годин на одному завантаженні палива. Твердотопливные котли опалення можуть використовувати різне паливо з низьким рівнем вологості. Ще одним плюсом даного типу котлів є їх доступність і економічність.


Твердопаливні котли тривалого горіння економічніше класичних твердопаливних котлів і розраховані на завантаження великої кількості палива, так як процес горіння обмежується верхньою частиною паливного шару. Доотли тривалого горіння вимагають більш рідкісного обслуговування: до 5-ти діб при одному завантаженні вугіллям і до 2-х діб при одному завантаженні дровами. Доотелення твердопаливний тривалого горіння може працювати на нафтопродуктах, торф'яних брикетах, дереві, бурому і кам'яному вугіллі, коксі і характеризуються високими вимогами до якості палива. Вони виконуються з високоякісних матеріалів, стійких до різних навантажень, однак вони потребують регулярного та ретельного чищення.

Таким чином, основними перевагами твердопаливних котлів тривалого горіння є:

  • практичність і простота у використанні;
  • великий термін експлуатації;
  • висока економічність;
  • можливість використання різних видів палива;
  • автономність роботи;
  • високий рівень ККД;

Купити твердопаливний котел тривалого горіння за низькою ціною можна у нас на сайті, широкий асортимент такого обладнання допоможе вам підібрати максимально підходящу модель.


Піролізні твердопаливні котли - надійні та енергоефективні джерела тепла, які відрізняються високим коефіцієнтом корисної дії, проте потребують ретельно висушеної деревини. Алгоритм їх роботи полягає в спалюванні деревного газу, який виділяється в процесі тління дров. Пиролизный котел в кілька разів ефективніше звичайного, дтривалість його функціонування упоряд авляет від 5 до 12 годин на одному завантаженні. Так як в роботі піролізного твердопаливного котла використовується вентилятор для управління потоком повітря, пристрій потребує підключення до електромережі.

Твердопаливні котли на пеллетах вважаються не такими поширеними як котли інших типів через використовуваного ними палива. Пелет – це деревні стружки, тирса та інші відходи, спресовані в гранули розміром від 5 до 70 мм. Такий вид палива зустрічається досить рідко і володіє високими тепловими показниками, що дозволяє твердопаливних котлів на пелетах демонструвати високий ККД. Пеллетные котли відрізняються автоматизованої роботою, що у значній мірі скорочує час на обслуговування пристроїв.

Найпопулярніші моделі твердопаливних котлів

На сьогоднішній день ринок опалювального обладнання переповнений різними виробниками обладнання і зорієнтувати який з них краще всього вибрати дуже складно. Існують твердопаливні котли українського виробництва, але ми радимо вам зупинити свій вибір на продукції Viessmann, Protherm, Cichewicz, Metal-Fach.

Котли на твердому паливі Viessmann відмінно справляються з покладеними на них завданнями, володіючи високою якістю комплектуючих, швидким монтажем і простим обслуговуванням.

Підсумки

Твердопаливний котел – це вдале та цікаве рішення, яке допоможе назавжди забути про холод у Вашому домі. Який би тип котла Ви не вибрали, він виправдає Ваші очікування і допоможе здобути незалежність від централізованого опалення. Проте варто пам'ятати, що вибір обладнання-це лише півсправи. Дана техніка, перш за все, потребує правильного і грамотній установці. Неправильно працюючий котел може стати загрозою для життя людини. Тому в такій складній і відповідальній справі варто довіритися професіоналам. Компанія «Альтер Ейр» успішно працює на ринку кліматичної техніки вже більше 8 років. Ми займаємося продажем їй кліматичного обладнання, високоякісним проектуванням та монтажем. Наші фахівці не тільки допоможуть Вам підібрати потрібну техніку, але і встановлять її у відповідності з усіма нормами і стандартами. Купити твердотопливний котел можна, подзвонивши за ☎ 0800330828.