Побутові кондиціонери - як вибрати?

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
2 коментарі
5 / 5
Зміст
 1. Як вибрати кондиціонер для дому?
 2. Які побутові кондиціонери рекомендує Альтер Ейр?

Кондиціонер – незамінна кліматична техніка в будь-якому будинку. Він дарує нам холод в літню спеку і зігріває в зимовий період. Практично всі покупці вважають, що немає нічого простішого, ніж вибрати побутовий кондиціонер. Але приймаючи рішення про його купівлю, людина часто зіштовхується з великою кількістю спірних питань.

Щоб не помилитися у виборі і врахувати всі нюанси, необхідна допомога фахівця. На які характеристики варто звертати увагу в першу чергу, за якими критеріями вибирати кондиціонер і якого типу, розповімо далі.

Як вибрати кондиціонер для дому?

Кондиціонери, які застосовуються для установки в квартирах і приватних будинках, мають ряд характеристик, на які слід звернути увагу при купівлі.

 • По-перше, одним з найважливіших аспектів є потужність кондиціонера. Цей фактор впливає на те, наскільки швидко і ефективно Ваш кондиціонер буде охолоджувати або обігрівати повітря. Цей параметр пов'язаний і з площею приміщення: чим вона більша, тим потужніший кондиціонер необхідно встановити.
 • Також варто звернути увагу на те, чи має кондиціонер інверторну систему управління. Ця функція передбачає, що при досягненні встановленої температури компресор кондиціонера не вимикається, а переходить у менш інтенсивний режим. За рахунок цього заощаджуються енергоресурси на роботу пристрою, а також продовжується термін його служби.
 • Крім потужності, на вибір кондиціонера впливає і кількість людей, які постійно знаходяться в приміщенні, а також побутової техніки, яка працює. Залежно від цих показників, а також площі приміщення, підбирається відповідний тип і модель кондиціонера.
 • Крім того, варто вибирати найбільш якісні і перевірені бренди кондиціонерів. Від цього залежить, наскільки продуктивно кондиціонер буде виконувати свої функції, а також як довго буде працювати без поломок.
Товари зі статті

Сьогодні ринок пропонує великий вибір різних видів кондиціонерів – настінних, канальних , касетних, підстелевих, підлогових, мобільних, колонних та ін. Кожна з цих груп має свої переваги та особливості.

Які побутові кондиціонери рекомендує Альтер Ейр?

Маючи багаторічний досвід в сфері кондиціонування, компанія Альтер Ейр може рекомендувати ті чи інші види кондиціонерів для дому та квартири.

Одними з найпоширеніших є настінні спліт-системи. Вони компактні, легко монтуються на стіні і мають доступну вартість. Охолоджувати й обігрівати повітря з використанням настінних кондиціонерів – відмінне рішення для невеликих і середніх за площею приміщень. Альтер Ейр пропонує широкий асортимент таких пристроїв різної цінової категорії на будь-який смак. Серед рекомендованих брендів кондиціонерів варто виділити Daikin, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Toshiba, Lessar, McQuay, Panasonic, Sakata та ін.

Канальні кондиціонери – відмінна альтернатива настінних спліт-систем. Їх актуально встановлювати в тих приміщеннях, де передбачена підвісна стеля. При цьому механізм кондиціонера буде повністю захований, а видно лише жалюзі внутрішнього блоку. Канальні кондиціонери відрізняються високою потужністю, а деякі моделі можуть використовуватися для кондиціонування декількох приміщень. Також даний тип обладнання може працювати з підмішуванням свіжого повітря з вулиці, що забезпечує додаткові переваги.

Стелеві кондиціонери є чудовим рішенням для побутових приміщень. Такі пристрої зможуть повністю взяти під контроль регулювання температури у Вашому домі. Встановлюючи стельовий кондиціонер, ви робите крок назустріч комфорту і свіжому повітрю. Такі агрегати монтуються безпосередньо в зоні під стелею (з чого і випливає їхня назва) і рівномірно розподіляють холодне або тепле повітря по всьому периметру кімнати. Привабливий зовнішній вигляд і компактні розміри дозволяють їм гармонійно поєднуватися з будь-яким інтер'єром.

Побутові кондиціонери/кондиціонери для дому

З питань вибору побутових кондиціонерів звертайтеся в магазин кліматичної техніки в Києві Альтер Ейр за контактними номерами телефонів. Купуючи обладнання у нас, ви отримуєте якісний товар, гарантію, а також суттєву знижку. Крім того, ми доставимо і встановимо кондиціонер в найкоротші терміни.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Екатерина

  Здесь более общая информация о типах кондиционеров, но выбираем мы конкретные модели. Где можно почитать такую информацию? Спасибо.

 • Альтер Эйр

  Если вас интересует серия или производитель, информацию можно почитать в подложках внизу страницы. такая информация есть почти на всех разделах товаров. Если вас интересует конкретная модель, вы можете открыть любую карточку и почитать подробную информацию о ней.