Який хороший зволожувач повітря, а який не варто купувати

Автор запису
17 лют 2016
7 хв читання
0 коментарів
0 / 5
Зволожувач повітря в інтер'єрі

Найбільше від надмірної сухості повітря ми страждаємо не в літню спеку, а, як не дивно, взимку, під час опалювального сезону. Пов'язано це з нагрітими батареями, електричними конвекторами та іншими приладами, які в сумі з рідко відчиненими вікнами роблять мікроклімат в приміщенні занадто сухим.

Вологість, при якій людина відчуває себе комфортно, становить 40-60%. Якщо вона опускається нижче цього показника, то страждають слизові оболонки очей і носоглотки, тріскаються губи, підвищується чутливість до алергенів і погіршується загальне самопочуття.

Враховуючи, що взимку середня вологість у квартирі становить близько 30%, придбання хорошого зволожувача повітря стає необхідністю.

На ринку України представлені такі найпопулярніші виробники:

Всі вони виготовлені за однією з трьох основних конструктивних схем. Розглянемо їх докладніше.

Допоможемо вибрати побутовий зволожувач

Ультразвукові зволожувачі повітря

Сьогодні найпопулярніший тип – ультразвукові зволожувачі. Вода із ємності потрапляє на вібруючу з високою частотою пластину, розбиваючись на дуже дрібні частинки і створюючи хмару водяних крапель. Через нього і пропускається для зволоження повітря кімнати.

Серед переваг:

  • невелике споживання енергії,
  • низький рівень шуму,
  • ефективність.

Єдиним недоліком, мабуть, можна назвати необхідність періодичної заміни фільтра. Якщо цього не робити, з часом на навколишніх предметах з'являється білий наліт солі, що міститься в розпиленій воді. Як альтернативний варіант можна використовувати дистильовану воду.

Крім зволожуючої функції, пристрої можуть виконувати і деякі додаткові. Наприклад, модель Cooper&Hunter CH-5001 можна використовувати для ароматизації й іонізації повітря.

В цілому ультразвуковий спосіб утворення водяного пилу зарекомендував себе як хороший для зволожувача повітря.

Традиційні пристрої, з природним зволоженням

У них використовується природна можливість до випаровування води. Сухе повітря проходить через спеціальний фільтр/картридж/пластину, який періодично або постійно знаходиться у воді. Потік зволожується природним шляхом, попутно очищаючись від пилу.

Варто відзначити, що, чим швидше відбувається насичення повітря вологою в приміщенні, тим сухіше воно стає. При вологості близько 60% процес практично повністю зупиняється.

За такою схемою виконана модель Air-O-Swiss E2251. У ній передбачено два ступені потужності: знезараження води в ємності срібним стрижнем і антибактеріальне покриття випарника.

Зволожувач повітря Air-O-Swiss E2251

Парові зволожувачі повітря

У ємність поміщені два електроди, електричний ланцюг на яких замикає вода. Вона нагрівається до певної температури і починає випаровуватися. При спустошенні резервуара ланцюг розмикається і насичення повітря парою припиняється. Головна перевага конструкції – у високій продуктивності, що в кілька разів перевищує інші методи. До того ж попутно пристрій підігріває повітря в приміщенні, що взимку зовсім не зайве.

Зволожувач повітря Air-O-Swiss S450 виконаний у такому вигляді.

 Air-O-Swiss S450 зволожувач повітря

Серед його особливостей:

  • випускається пар нагрітий не вище 40 градусів, що виключає можливість опіків, особливо у сім'ях з дітьми;
  • автоматичне очищення від накипу;
  • вбудований гігростат для встановлення рівня вологості й інші корисні функції.

Зволожувачі повітря в дитячу кімнату

Дуже часто до нас за порадою звертаються батьки, які хочуть придбати зволожувач повітря для дитячої кімнати. Головною вимогою при цьому є абсолютна безпека такого агрегату для здоров'я малюка.

Хочемо відзначити, що правильно підібраний зволожувач в кімнату для дитини – це не тільки безпечний прилад, але і такий, який ефективно здійснює зволоження повітря і запобігає розвитку різноманітних простудних і алергічних захворювань, астми та ін. Тому варто з усією серйозністю підходити до вибору такої техніки.

Фахівці компанії Альтер Ейр рекомендують такі моделі зволожувачів для дитячих кімнат:

Щоб вибрати хороший зволожувач повітря, зважте необхідні вимоги і врахуйте переваги кожної моделі. Або зверніться за допомогою до консультантів магазину-салону Альтер Ейр. Ми відповімо на будь-які питання щодо характеристик і якості нашого товару.

Висновки

  1. Зволожувач повітря – незамінний прилад для підтримання оптимального рівня вологості у вашому домі.
  2. Правильний вибір зволожувача у дитячу кімнату забезпечить здоровий мікроклімат і відмінне самопочуття вашої дитини.
  3. Компанія Альтер Ейр зможе підібрати найкращий варіант зволожувача повітря саме для вас за розумною ціною і з урахуванням всіх ваших побажань.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних пристроїв за прийнятною ціною.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні