Мультиспліт системи кондиціонування: сфера використання, переваги і недоліки

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Мультиспліт система кондиціонування – це кліматичний комплекс, який за принципом роботи аналогічний спліт-системі, але, на відміну від неї, до одного зовнішнього блоку може бути підключено від 2 до 8 внутрішніх блоків різних типів (настінні, канальні, касетні, стелеві і т. д.).

Кожен внутрішній блок мультиспліт системи з'єднується з зовнішнім блоком окремою фреонової трасою. Потужності зовнішнього блоку вистачає для ефективного функціонування всіх внутрішніх блоків системи.

Кондиціонери мультиспліт системи – це, порівняно, нове рішення у сфері кондиціонування груп приміщень, що дає можливість задовольнити високі вимоги зовнішнього дизайну будівель в центральних частинах міст і не псувати вигляд історичної частини міста, а також задовольнити бажання замовника у секторі приватної житлової забудови не захаращувати фасади будівлі численними блоками спліт-систем.
При цьому зберігається простота монтажу системи завдяки малим діаметрам фреонопроводів. Також зручним є не тільки монтаж, але і те, що регулювання мікроклімату відбувається у всьому приміщенні, при цьому в кожному приміщенні автономно.

Недоліки мультиспліт систем кондиціювання

Почнемо з недоліків мультиспліт систем, оскільки їх не така вже й велика кількість, а їх проява залежить від того, як була організована і реалізована система кондиціонування.

  • Для досягнення необхідних параметрів мікроклімату потрібно ретельніше проектування і грамотний точний монтаж;
  • Для розміщення обладнання і повітроводів необхідне обраштування фальш-стелі;
  • Неякісний проект і монтаж системи призводить до підвищеного рівня шуму при роботі системи і некомфортному повітророзподіленню.

Каталог мульти-спліт систем

Переваги мульти спліт-систем кондиціонування

Мультиспліт системи мають ряд важливих переваг, які дозволяють рекомендувати даний тип устаткування для організації мікроклімату в будинку:

  • Можливість підключити до одного зовнішнього блоку декілька внутрішніх (близько 8 штук);
  • Можливість підтримувати різні параметри повітря в різних приміщеннях;
  • Не захаращуються фасади і не псується зовнішній вигляд будівлі;
  • При сервісному обслуговуванні необхідно обслуговувати тільки один блок, що особливо відіграє роль при розміщенні блоків на висоті;
  • Можливість подачі свіжого повітря з вулиці;
  • Система кондиціонування на базі канального кондиціонера може працювати спільно з системою вентиляції.

Наші останні проекти

Це далеко не всі переваги мультиспліт систем, а лише основні. Встановлюючи такий кліматичний комплекс у своєму будинку, ви можете охолоджувати, обігрівати, очищати й іонізувати повітря, при необхідності регулювати рівень відносної вологості, а також подавати ззовні у приміщення чисте повітря.

Щоб оцінити на практиці переваги мультіспліт систем і уникнути недоліків, настійно рекомендується довіряти проектування і монтаж даних систем професіоналам, які мають досвід у даній галузі.

Устанавливая такой климатический комплекс в своем здании, вы можете охлаждать, обогревать, очищать и ионизировать воздух

Такі системи кондиціонування повітря є оптимальним рішенням як для житлових (квартири, котеджі), так і для офісних приміщень, ресторанів, торгових залів. Вони дозволяють організувати високий рівень комфорту і при цьому не порушувати дизайн приміщень.

Компанія Альтер Ейр є вашим надійним партнером у проектуванні, постачанні обладнання та монтажі систем кондиціонування будь-якої складності. Ми надаємо гарантію на придбані товари і ведемо подальше сервісне обслуговування даних систем.

Відгуки

Хорошая статья, но хотелось бы больше узнать о внутренних блоках. Здесь они описаны кратко. Спасибо.

Такую информацию вы можете изучить в соответствующем разделе, на каждый внутренний блок отдельно, воспользовавшись меню нашего сайта.

Спасибо компании за информацию, консультацию по телефону, подбор оборудования под наши требования и быстрый монтаж. Очень довольны.