Вентилятор для дому: види, короткий опис і призначення

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Вентиляція в заміському будинку, котеджі, квартирі, офісі – це один з найважливіших факторів, який варто враховувати при облаштуванні приміщення, в якому будуть знаходитися люди. Нестача кисню в приміщенні, застояне повітря, висока вологість – усе це може не просто нашкодити вашому здоров'ю, але й послабити імунітет і навіть привести до деяких простудних або алергічних захворювань.

Питання правильної організації вентиляції повітря в приміщенні варто залишити для професіоналів. Однак, варто знати деякі особливості і призначення різних видів вентиляторів, які застосовуються для встановлення в житловому будинку.

Настінні вентилятори

Найбільш поширені пристрої для повітрообміну у побутовому приміщенні – це настінні вентилятори (їх ще називають вентиляторами для ванної та санвузла).

Дані пристрої створені для того, щоб видаляти вологу в приміщеннях, де вона сконцентрована в надлишку. Головним вирішальним фактором у виборі такого вентилятора є шумові характеристики від роботи. Багато виробники зуміли домогтися абсолютної безшумності своїх вентиляторів, наприклад, іспанський бренд Soler&Palau, який виробляє настінні вентилятори серії Silent.

Soler&Palau SIlent: огляд вентилятора, види і характеристики

Крім того, компанія Альтер Ейр пропонує настінні вентилятори від таких світових брендів як Elicent, Vortice та вентилятори преміум сегменту від Maico.

Коли організовується система вентиляції для декількох приміщень, для заміського будинку, котеджу або квартири, необхідно вдатися до використання більш дорожчих вентиляційних агрегатів.

Канальні вентилятори

В залежності від форми повітроводів, які використовуються в системах вентиляції, застосовуються різні типи канальних вентиляторівкруглих, прямокутних або квадратних.

Дані пристрої призначені для локальної витяжки поганого повітря і здатні ефективно керувати мікрокліматом. За рахунок міцного матеріалу виготовлення (оцинкованої сталі) такі вентилятори не бояться високої температури, постійного впливу вологи, а також механічних пошкоджень.

Канальні вентилятори – це доступне за ціною і надійне обладнання, яке зможе підтримувати оптимальний повітрообмін в будинку або квартирі. Рекомендуємо використовувати для таких цілей канальні вентилятори брендів Soler&Palau, Systemair, Ostberg, Ruck, Salda та ін.

Стелеві вентилятори

Звичні всім стелеві вентилятори – це пристрої, які здійснюють переміщення повітря у приміщенні, за рахунок чого вдається досягти ефекту свіжого і не гарячого повітря. Завдяки тому, що повітря рівномірно перемішується при використанні таких вентиляторів, температура стає однаковою як у верхній частині, так і біля підлоги. Тому мікроклімат стає найбільш оптимальним для людини, відсутні протяги та інші негативні аспекти.

Компанія Альтер Ейр має широкий асортимент стельових вентиляторів за різними цінами, зокрема в нашому магазині представлені такі виробники, як Elicent, Maico, Vortice.

Крім запропонованих моделей, на сайті інтернет-магазину компанії Альтер Ейр ви можете знайти велику кількість подібних вентиляторів за розумною ціною.


Відгуки

Спасибо Альтер Эйр, за отличные материалы и интересную информацию! Каждый раз когда читаю ваши материалы узнаю для себя много нового и интересного!

Очень интересно и доступно! Спасибо ребят, за хорошую информацию!