Фільтр

Системи опалення

Хороша опалювальна система в будинку – основний елемент комфорту. У цьому розділі ви можете ознайомитися із загальною інформацією про системи опалення на базі різних котлів, геліотермальних систем, теплових насосів і систем теплої підлоги, їх проектування та монтажу. Також ми пропонуємо варіанти спільного застосування декількох опалювальних приладів для опалення будинків і котеджів, наприклад, твердопаливного котла і теплового насоса (як опалювати будинок без газу), газового котла і теплового насоса, твердопаливного та газового котла.
Обгрунтування доцільності застосування тих чи інших опалювальних систем допоможе вам визначитися з вибором агрегату і розрахувати його окупність.

Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип системы
Тип помещения
Тип установки
 

Добре організована опалювальна система будинку - основоположний елемент комфорту. В даному розділі ви можете ознайомитися з загальною інформацією про системи опалення на базі різних котлів, геліотермальних систем, теплових насосів і систем теплої підлоги. Наведені нами матеріали підготовлені за участю нашого інженерного відділу для того, що б дати вам найбільш достовірну інформацію про сучасні системи опалення, які застосовуються зараз в Україні. Всі матеріали відображають надані нами послуги - ми продаємо опалювальне обладнання, виконуємо проекти опалення та реалізуємо монтаж опалювального обладнання під індивідуальні потреби замовника. Типові рішення це матеріали, завдяки яким наші клієнти отримують розуміння того, як буде виглядати їх система опалення для того що б відповідати їх вимогам до комфорту і економічності роботи.

Традиційні системи опалення

Разнообразие котлов для отопления домаНа сьогоднішній день використання котлів опалення - найпоширеніший спосіб для опалення квартир і приватних будинків. Найбільш популярні газові котли, електричні котли найчастіше зустрічаються в індивідуальних системах опалення для квартир, твердопаливні котли - виключно для приватних будинків і комерційної нерухомості. Така специфіка поширення пояснюється доступністю палива для котлів, а так само специфікою їх використання (вимоги до місця установки дозвільна документація).
Так в висотні багатоквартирні будинки не можна встановлювати твердопаливні і є обмеження для газових котлів опалення (залежить від поверховості будівлі). Тому в малоповерхових багатоквартирних будинках можна встановити індивідуальне опалення на базі традиційного або конденсаційного газового котла, а в висотних багатоповерхових будівлях ставлять електричні котли. У той же час для приватного будинку встановити твердопаливний котел не проблема, а значить можна опалювати великі площі набагато дешевшим паливом - дровами, пелетами, вугіллям.
Компанія Альтер Ейр виконує проекти опалення на базі всіх перерахованих вище видів котлів.

Геліотермальні або сонячні системи опалення

Геліосистеми для опалення будинку - такий вид опалення, при якому використовуються природні джерела тепла, а точніше - сонце. Сонячне опалення здатне забезпечувати гарячою водою житлові будинки, дачі, котеджі, таунхауси і комерційну нерухомість в плині цілого року. Так само в зимовий час служітт в якості додаткового джерела тепла, чим суттєво знижує навантаження на основну систему опалення та економить енергоносії в опалювальний сезон. З цих причин сонячне опалення швидко набирає популярність в Україні і все частіше встановлюється разом з традиційною системою опалення та гарячого водопостачання в приватних будинках.

Системи з використанням теплових насосів

Тепловий насос для опалення будинку – ще один вид обладнання, що відноситься до «зеленого» класу, а точніше поновлюваних джерел енергії. Подібно до сонячних систем опалення він частіше використовується як допоміжний елемент в системі опалення. Теплові насоси можуть бути таких видів:

  • повітря—вода;
  • вода—вода;
  • повітря—повітря.

Основними перевагами використання теплових насосів є тривалий термін експлуатації такого обладнання, мінімальні експлуатаційні витрати, екологічність і безпека. Крім того, такі системи легко монтуються в будь-яку теплову систему.

Система тепла підлога

Система теплый пол для организации отопленияДана технологія в умовах українського клімату частіше використовується як додаткове джерело опалення і в залежності від того, які ви вимоги ставите перед цим джерелом - розміщується в тій чи іншій кімнаті. Тепла підлога в будинку забезпечує рівномірний розподіл тепла по всьому периметру приміщення, усуваються проблему з конвекційним розшаруванням повітряних мас в приміщенні. Залежно від типу нагрівального елементу тепла підлога може бути 2 видів: електричним і водяним. Водяна тепла підлога складніший в установці, але зате більш ефективний і економічний у роботі. А електричний тепла підлога вимагає набагато менше додаткового обладнання для своєї установки і в ряді випадків доцільніше ставити саме його (протяжність трубопроводів і умови приміщень).

Підсумки

Купити систему опалення для приватного будинку - це означає інвестувати кошти в основний елемент комфортного перебування у вашій оселі, самостійно організувати який досить складно. Якщо ви хочете облаштувати ефективну опалювальну систему вашого будинку - рекомендуємо вам звернутися до висококваліфікованих фахівців Альтер Ейр, які допоможуть вам з вибором устаткування, його проектуванням та монтажем. Довіривши цю справу нашим професіоналам, вас буде радувати надійна і ефективна роботи такої системи, а також її довговічність.

 

Мапа об’єктів