Вітрогенератори

Фільтр
-
Вітрогенератор Flamingo Aero 4-6,7/1000
ціна 225459грн
Вітрогенератор Flamingo Aero 20-14,5/5000
Индивидуальный расчет стоимости
Вітрогенератор Flamingo Aero 10-9/2000
ціна 442496грн
Вітрогенератор Flamingo Aero 0,8-3,1/200
ціна 59056грн
Вітрогенератор Flamingo Aero 1,6-4,4/400
ціна 112862грн

Секретний розділ зі знижками

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=vy-Zx2D4Yzk

Вітрогенератор і фотомодулі для повного функціонування приватного будинку

Використання вітряного генератора і фотомодулів для енергонезалежності приватного будин...

Одним з найбільш перспективних напрямків альтернативної енергетики по праву вважається енергія вітру. Вона може використовуватися як в промислових цілях, обслуговуючи великі підприємства, так і в домашніх умовах. Цей поновлюване джерело енергії здатний мінімізувати залежність від централізованої системи електропостачання або допомагає зовсім відмовитися від неї. Енергія вітру з кожним днем стає все доступнішим, тому компанія «Альтер Ейр» пропонує докладніше розібратися в даному питанні.

Що таке вітрогенератор?

Вітрогенератор – пристрій, який перетворює кінетичну енергію вітру в електрику. Воно ідеально підходить для установки в приватних будинках, котеджах і дачах на всій без виключення території України. Вітрогенератор є складним пристроєм, який складається з трьох лопатей прикріплених до ротору, редуктора, генератора, контролера і опори. Ще одним важливим елементом є ферменних щогла.

Пример использования ветрогенератора в домашних условиях

Які бувають вітрогенератори?

Існує велика кількість видів вітрогенераторів, з різними сферами застосування і принципом дії. Насамперед, вітрогенератори діляться на промислові та побутові, мережеві і автономні, з вертикальною і горизонтальною віссю обертання.

Промислові вітрогенератори – потужні і продуктивні пристрої для обслуговування великих об'єктів. Генератори такого типу можуть об'єднуватися в мережу, утворюючи цілі вітряні електростанції.

Побутові вітрогенератори розраховані для використання в побутових умовах. Вони встановлюються в житлових будинках і забезпечують електрикою все приміщення. Звичайно, такі пристрої поступаються потужністю промисловим ветрогенераторам, але вони відрізняються ефективністю і економічністю.

splay: block; margin-left: auto; margin-right: auto;" />

Мережеві вітрогенератори передають вироблену електроенергію в основну лінію електропередачі. Тобто власник даного обладнання не користується виробленою енергією, продаючи її енергокомпаніям. Така схема досить поширена в Європі та США.

Автономні вітрогенератори використовуються для задоволення лише потреб власника. Дана система цілком самодостатня, і може забезпечити незалежність від централізованої системи енергопостачання.

Вітряки з вертикальною віссю обертання розраховані на роботу при низькій швидкості вітру і не можуть похвалитися надвисокої ефективністю. Вони цілком підходять для використання в домашніх умовах.

Вітрогенератори з горизонтальною віссю обертання більш складні в експлуатації, так як вони чутливі до напрямку руху вітру. Дане обладнання відрізняється високою продуктивністю.

Ветрогенераторы для выработки электроэнергии

Придбання вітрогенератора – це перший крок до незалежності від централізованої системи енергопостачання. Однак варто пам'ятати про важливість вибору якісного та надійного обладнання. У такій справі консультація спеціаліста просто необхідна. Ще одним важливим моментом є грамотна установка вітрогенератора. Компанія «Альтер Ейр» настійно рекомендує звертатися до професіоналів. Наші співробітники допоможуть Вам знайти оптимальний варіант і зроблять високоякісний монтаж.