Фільтр

Вітрогенератори

-
Вітрогенератор Flamingo Aero 10-9/2000
Проектна вартість
Вітрогенератор Flamingo Aero 14-26 метрів
Проектна вартість
Вітрогенератор Flamingo Aero 20-14,5/5000
Проектна вартість
Вітрогенератор Flamingo Aero 4-6,7/1000
Проектна вартість
Вітрогенератор Flamingo Aero 0,8-3,1/200
Проектна вартість
Вітрогенератор Flamingo Aero 1,6-4,4/400
Проектна вартість

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=vy-Zx2D4Yzk

Вітрогенератор і фотомодулі для повного функціонування приватного будинку

Використання вітряного генератора і фотомодулів для енергонезалежності приватного будин...

Що таке вітрогенератор?

Вітрогенератор - пристрій, який перетворює кінетичну енергію вітру в електричну. Це незалежне джерело електроенергії, який підійде для установки в приватних будинках, на виробництвах і т.д. Перед тим, як вітрогенератор купити потрібно розібратися з його конструкцією, видами та особливостями роботи.

Приклад використання вітрогенератора в домашніх умовах

Вітрогенератор, ціна на який залежить від виробника і потужності, складається з лопатей, прикріплених до ротора, редуктора, генератора, контролера і опори. Ще одним важливим елементом є фермова щогла. Пристрої можуть працювати в поодинці або групами, створюючи вітряні електростанції. Вітрові електростанції в Україні набувають все більшого поширення, адже це економічно вигідно. Головна витратна частина це технічне обслуговування для підтримки обладнання в справному стані.

При реалізації таких систем потрібно враховувати середньорічний рівень вітру - він повинен бути високим. Крім того, подібне обладнання для генерації енергії підійде не всім, тому перед його установкою потрібно зробити аналіз вітру в певній місцевості за допомогою установки метеостанції. Вітрогенератор поставлений без урахування цієї інформації може просто не окупитися, тому що не буде проводити необхідну потужність.

Види вітрогенераторів

За типом конструкції вітрогенератор для будинку може бути горизонтальним і вертикальним. Використовуються вони для різних умов роботи, але перший тип зустрічається набагато частіше.

Вітрогенератори з вертикальною віссю обертання

Вертикальний вітрогенератор застосовується при відносно низькій швидкості вітру.

Переваги:

  • Потрібно менше швидкості для запуску механізму.
  • Тиха робота.
Недоліки:

  • Відносно низький ККД.
  • Вимагає більше площі для установки, ніж горизонтальний.
З цих причин даний тип вітряків має менше поширення, незважаючи на існування різних новаторських конструкцій лопатей і серйозні проекти з їх використанням. ККД у продукції для масового ринку істотно поступається за ефективністю вітрякам горизонтального типу. Проте, їх застосовують там, де критично важливий рівень виробленого шуму - в густонаселеній міській межі, наприклад на дахах будівель.

Вітрогенератори з горизонтальною віссю обертання

Ці вітрогенератори мають більш складну конструкцію, ніж попередні, і мають велику чутливість до напрямку руху вітру.

Переваги:
  • Висока ефективність.
Недоліки:
  • Висока вартість.
  • Потрібно більше швидкості для запуску механізму.
Завдяки більшій ККД ці вітрогенератори отримали більш широке поширення. На їх базі існує велика кількість потужних електростанцій промислового класу, в тому числі і в Україні. Так само вони застосовуються для приватних домоволодінь і бізнесу здебільшого в сільській місцевості.

Вітрогенератори для вироблення електроенергії

Вітряні електростанції

Вітрогенератори можуть бути застосовані для різних умов. Головне, щоб це була відкрита територія з високим вітропотенціалом.

Залежно від сфери застосування вітряні електростанції можуть бути побутовими і промисловими.

Промислові вітрогенератори

Тут ми говоримо про дві сфери застосування вітрогенераторів: для генерації потужності в мережу або для задоволення потреб промислових об'єктів. У США другий варіант активно використовується багатьма компаніями і корпораціями для виробництва енергії в виробничих цілях. Вони встановлюється на великій площі (в поле), утворюючи величезні мережі вітрових електростанцій. У нас в Україні такий варіант практично не використовується, а ось звичайні вітряні електростанції існують.

Побутові вітрогенератори

Це обладнання призначене для використання в побутових умовах. Вітрогенератор для приватного будинку природно поступається промисловому потужністю, але він ефективний і економічний з точки зору своїх цілей. Погодьтеся, зручно і вигідно мати власну електростанцію, яка забезпечить електрикою весь будинок або компенсує частину вироблення. Надлишок енергії можна віддати в мережу по зеленому тарифу. Тим самим прискорюючи окупність дорогого устаткування.

Послуги Альтер Ейр

Кожен день все більше людей звертаються до нас з бажанням купити вітрогенератори в Україні. Це дуже вигідне рішення для генерації енергії на побутових і промислових об'єктах. Ми можемо допомогти вам з реалізацією цього обладнання і зробимо все в кращому вигляді.

Ми порахуємо якої потужності вітрогенератор вам потрібен в залежності від середнього споживання за певний проміжок часу. Також, підберемо всі необхідні елементи для його ефективної і безпечної роботи. Так як вітрогенератор створює навколо себе статичний тиск обов'язковим чином потрібно передбачити захист від блискавки та імпульсних перенапруг. У нас можна придбати зарядні пристрої та інвертори для вітрогенераторів.

У нас в компанії можна замовити вітряні електростанції для будинку, адаптовані для мереж України. Ми не використовуємо дешеве китайське обладнання, яке може привести до катастрофічних наслідків.

Наші фахівці займаються і сервісним обслуговуванням вітрогенераторів, про яке ні в якому разі не можна забувати. Два, а краще три рази в сезон треба змащувати підшипники. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій в подальшому потрібно буде лагодити серйозні поломки, що обійдеться вам в рази дорожче, ніж регулярний сервіс.