Очищувачі повітря - заміна фільтра, сервіс, ремонт

Автор запису
14 кві 2021
8 хв читання
0 коментарів
0 / 5

Чисте повітря в будинку – це запорука нашого здоров'я. Проте екологічна ситуація в сучасних містах, не кажучи вже про великі промислові центри, знаходиться у пригніченому стані. Бактерії, віруси, алергени, пил, вихлопні гази, шкідливі викиди заводів і фабрик згубно впливають на організм людини. Особливо це стосується людей, схильних до алергії. Саме для цього і існують побутові очищувачі повітря, які захистять ваш будинок.

Принцип роботи очисника повітря
Daikin Ururu MCK75J

Що таке очищувач повітря і як він працює?

Очищувач повітря – це пристрій для видалення з повітря механічних та інших видів забруднень. Повітря, яке забирається з приміщення, проходить через спеціально розроблені очисні фільтри, віддає всі зайві мікрочастинки та вже повністю чисте і знезаражене подається назад у кімнату. Так, з повітря віддаляються пил, віруси, грибки та інші, шкідливі для людського організму речовини і мікроорганізми. В основі роботи приладу лежить багаторазове проходження повітря через систему фільтрів, кожен з яких має свою ступінь очищення. Більшість моделей очищувачів просто видаляють з повітря механічні забруднення – пил, грибок і мікроорганізми. Пристрої, оснащені фотокаталітичним фільтром також здатні ефективно боротися з неприємними запахами у приміщенні (тютюновий дим, запах тварин).

Компанія Альтер Ейр пропонує Вашій увазі побутові очищувачі повітря японського бренду Daikin.

Підберіть для себе очищувач повітря

Види очищувачів повітря Daikin

Очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K

Daikin MCK75JVM-K – це сучасне високоякісне обладнання, яке не тільки видаляє з приміщення пил, мікроби та інші алергени, але і оснащений функціями зволоження повітря у приміщенні та видалення неприємних запахів. Модель відрізняється компактними розмірами і безшумність під час роботи, що робить його експлуатацію вельми зручною.

Очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K використовує у своїй роботі 2 змінних фільтра.

Очищувач повітря Daikin KNME998A4E

Цей фільтр розрахований на 2 роки експлуатації. В один комплект входить 7 фільтрів. Завдяки обертанню спеціального диска, вода зачерпується зі спеціального лотка. Фільтр утримує вологу і знезаражує її, після чого вологе очищене повітря потрапляє до приміщення. Завдяки бактерицидному покриттю, фільтр Daikin KNME998A4E ефективно бореться з мікробами і шкідливими мікроелементами.

Колірна палітра повітроочищувачів Daikin Ururu MCK75J
Daikin Ururu MCK75J

Фільтр Daikin KAC998A4E розрахований на 1 рік безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. У комплекті поставляється 7 даних фільтрів. Гофрований електростатичний фільтр ефективно бореться з пилом. Поверхня зворотного боку фільтра покрита титановмістною оболонкою, яка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Очищувач повітря Daikin MC70L

Daikin MC70L з функцією іонізації відмінно підходить для очищення повітря в житлових приміщеннях. Пристрій підтримує попередню фільтрацію катехіном, плазмову іонізацію, функцію «Flash Streamer», дезодорує каталізатором.

Для даної моделі підходить змінний фільтр Daikin KAC017A4E. Він розрахований на 2 роки безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. В один комплект входить 5 фільтрів. Завдяки своїй гофрованої структурі фільтр затримує найдрібніші частинки пилу. Цей фільтр також ефективно бореться з різними мікробами і бактеріями, запобігаючи появі вірусів у вашому домі.

Фільтри для очищувачів Daikin MC707 і Daikin MC704

На нашому сайті ви можете придбати фільтри для знятих із виробництва очищувачів Daikin MC707 і Daikin MC704.

Фільтр Daikin KAC972A4E

Змінний фільтр Daikin KAC972A4E

Змінний фільтр Daikin KAC972A4E призначений для очищувачів Daikin MC707.

Фільтр розрахований на 1 рік безперервної експлуатації. У комплекті поставляється 7 фільтрів.

Унікальний електростатичний фільтр ефективно бореться з пилом і допомагає зробити ваш будинок чистішим, а мікроклімат комфортніше.

Поверхня зворотного боку фільтра покрита титановмістною оболонкою, яка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Фільтр Daikin KAF972A4E

Змінний фільтр Daikin: перевстановлення фільтра

Змінний фільтр Daikin KAF972A4E з терміном експлуатації 1 рік, призначений для очищувачів Daikin MC707.

Унікальність цього фільтра полягає в тому, що він спеціально розроблений для знищення вірусів і бактерій, зокрема вірусів грипу. Фільтр ефективно бореться з такими типами грипу, як A і B, Н1N1 і Н3N2, рекомбінантним Н5 гемагглютинином вірусів A і В.

Фільтр затримує найдрібніші частинки пилу, а титановмістна оболонка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Фільтр Daikin BAC959A4

Змінний фільтр Daikin BAC959A4 призначений для очищувачів Daikin MC704. Він розрахований на 1 рік безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. В один комплект входить 7 фільтрів. Передня поверхня фільтра утримує найдрібніші частинки пилу, а зворотна поверхня розщеплює молекули запаху на нешкідливі елементи. Потрапивши в титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр бактерії, мікроби і навіть спори цвілі знищуються стримерним розрядом.

Підсумок

Очисники Daikin представляють собою високоякісне обладнання, яке видаляє з повітря всілякі забруднення і алергени, забезпечуючи тим самим безпеку і здоров'я всієї родини. Однак важливо пам'ятати про своєчасну заміну фільтрів, для підтримки ефективної і коректної роботи пристрою.
Дізнатися докладніше про дане обладнання, купити очищувач повітря Daikin або змінні фільтри за найнижчою ціною в Києві (з можливістю доставки по областям) можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
Відгуки відсутні