Системи кондиціонування і вентиляції – умова комфорту і затишку в домі

Автор запису
17 лют 2016
12 хв читання
2 коментарі
5 / 5
Зміст
 1. Кондиціонування
 2. Вентиляція
 3. Зволожувачі повітря
  1. Корисна інформація
 4. Осушувачі повітря
Система вентиляції і кондиціонування в інтер'єрі

Ринок кліматичної техніки сьогодні досить насичений і перевантажений: велика кількість обладнання, інженерних рішень, просто продавців техніки, монтажних організацій, проектних організацій, мисливців за швидким заробітком, але не за якістю та ін. Як кінцевому покупцеві зробити правильний вибір і не помилитися, не заплутатися, приймаючи рішення про придбання кондиціонера, зволожувача, осушувача або плануючи встановити систему вентиляції?

Співробітники компанії «Альтер Ейр» мають свій індивідуальний погляд на це питання. Маючи за плечима значний досвід роботи з різними видами обладнання, велику кількість реалізованих об'єктів, масу прийнятих інженерних рішень – ми намагаємося вислухати кожного клієнта, вгадати його бажання, зробити максимально цікаву пропозицію.

При чому це стосується як просто підбору і встановлення звичайного кондиціонера (спліт-системи), так і підходу до більш великих та складних об'єктів – будинків, котеджів, офісних і торгових приміщень, кафе та ресторанів, напівпромислових об'єктів.

Постійне відстеження розвитку сучасного обладнання дозволяє не тільки пропонувати нове, краще, надійне і сучасне, але й уміти грамотно використовувати усталені, добре зарекомендувані рішення й технології. Також ми доносимо до наших клієнтів, що саме по собі якісне обладнання – це добре, але без правильного підбору, проєктування, монтажу й обслуговування його застосування не має сенсу.

Основний напрямок діяльності компанії Альтер Ейр створення максимально комфортного мікроклімату в квартирах, будинках, офісах, кафе, ресторанах, басейнах та інших місцях перебування людини. Ступінь комфортності визначається такими параметрами: рівень чистоти повітря, температура і вологість. Грамотно застосовуючи різні види устаткування можна домогтися створення системи "клімат-контролю" під будь-які вимоги і побажання.

Кондиціонування

Для сучасної людини "кондиціонер" не предмет розкоші, а невід'ємний елемент для створення і автоматичної підтримки параметрів мікроклімату на заданому рівні. Велику роль у створенні необхідних умов та підвищенні продуктивності праці відіграють системи кондиціонування повітря. Ефективність роботи систем кондиціонування повітря залежить від якості їх проєктування, монтажу і наладки, а також від грамотної експлуатації та регулювання систем і обладнання.

Перед тим як купувати систему кондиціонування, необхідно точно знати характеристики приміщення, яке він обслуговуватиме, і визначити для себе, які функції кондиціонер повинен виконувати. Буде це спліт-система для однієї кімнати, мульти-спліт для невеликого котеджу, квартири або велика система VRV-система для висотного багатоквартирного житлового будинку, промислового виробництва. Рекомендації і вказівки по інженерних рішеннях систем кондиціонування повітря фахівці компанії «Альтер Ейр» надають кожному замовнику з необхідною повнотою. Не маловажливим фактором є місце встановлення кондиціонера.

Опираючись на багаторічний досвід монтажу та експлуатації систем кондиціонування, фахівці компанії «Альтер Ейр» грамотно вибирають найоптимальніше місце встановлення кондиціонера, при цьому дотримуючись всіх правил розподілу охолодженого повітря. Правильно змонтований кондиціонер, який не подає охолоджене повітря в зону постійного перебування людини, буде працювати непомітно і довго радувати свого господаря.

Замовте ефективну інженерну систему!

Компанія «Альтер Ейр» пропонує великий вибір обладнання для кондиціонування, від світових виробників (Daikin, Mitsubishi Electric, McQuay, Panasonic, Toshiba, Lessar). Для нормальної роботи кондиціонера необхідно не забувати про сервісне обслуговування.

Фахівці компанії Альтер Ейр використовують індивідуальний підхід в розробці інженерних рішень, для створення комфортного перебування людини в приміщенні за допомогою систем кондиціонування.

Вентиляція

Кожній людині для нормального комфортного перебування в приміщенні необхідно постійно подавати свіже повітря. Для виконання цієї задачі використовують системи вентиляції різних типів і конфігурацій. Основним завданням систем вентиляції є поліпшення умов роботи і відпочинку кожної людини. А також збереження здоров'я. Успішне вирішення санітарно-технічних завдань може бути досягнуто за рахунок ефективної роботи сучасних, енергозберігаючих систем вентиляції.

Товари зі статті

Базуючись на останніх досягненнях науки і техніки, фахівці компанії Альтер Ейр виконують ряд робіт, які забезпечують найкращі якості повітряного середовища в адмістративних, житлових промислових будівлях і спорудах.

Керуючись нормативними документами та систематизувавши досвід з проєктування, фахівці компанії Альтер Ейр розробляють високоефективні, енергоекономічні системи вентиляції із застосуванням рекуперації теплової енергії. Що стало особливо актуально останнім часом при подорожчанні енергоносіїв.

Рекомендації і вказівки з конструктивним рішенням систем вентиляції повітря консультанти компанії Альтер Ейр надають кожному замовнику повно і доступно.

Компанія Альтер Ейр пропонує великий вибір вентиляційного обладнання від світових виробників (Systemair, Dantherm, Mitsubishi Electric, Maico, Ostberg, Vortice, Soler&Palau), який задовольнить вимоги будь-якого замовника.

Зволожувачі повітря

Не секрет, що в холодну пору року вологість в приміщеннях дуже низька. Часто це списують на опалювальні прилади, що, нібито, вони перепалюють кисень, дихати стає не комфортно, дере в горлі, сушиться слизова. Насправді причина не в системі опалення. Вірніше не зовсім в ній. Нагрівання повітря служить «каталізатором» - він веде до по зниження рівня відносної вологості.

Чому повітря "пересушується"?

Скажімо так – холодне повітря (повітря з низькою температурою) не може містити у своєму обсязі багато вологи. При чому, кількість цієї вологи – величина залежна від температури. Чим вище піднімається температура повітря, тим більша кількість вологи може перебувати у повітряному обсязі.

Коли взимку повітря потрапляє в приміщення через кватирку або через систему вентиляції), воно нагрівається. Відповідно, кількість вологи, яка було в ньому холодному, не збільшується. Потрапивши в приміщення, повітря намагається насититися вологою усіма можливими способами. Волога випаровується з поверхні тіла людини – до цього дуже чутлива слизова оболонка очей і носоглотки. Крім дискомфорту сприйняття людиною, сухе повітря так само впливає на рослини, книги, меблі. Як же подолати проблему низької вологості?

До питання контролю рівня вологості можна підійти локально і глобально. Добре, що існує обладнання, яке дозволяє це зробити. Локальний підхід – встановлення побутових зволожувачів в приміщенні. Глобальний підхід – система припливно-витяжної вентиляції з секцією зволоження.

Компанія Альтер Ейр пропонує як перший, так і другий варіант. Налагодивши успішне співробітництво з представництвом швейцарської компанії PLASTON, ми представляємо на українському ринку зволожувачі повітря Boneco, Air-o-Swiss. Спектр обладнання різний – мийки повітря, традиційні зволожувачі, ультразвукові зволожувачі, кліматичні комплекси. При цьому, маючи сертифікат дилерства, компанія Альтер Ейр пропонує всі види комплектуючих і аксесуарів Boneco, а також забезпечує сервісну, гарантійну та післягарантійну підтримку обладнання.

Більш серйозніший підхід необхідний при проєктуванні систем парового або адіабатичного зволоження, які монтуються спільно з системою вентиляції. На ринку ці системи представлені обладнанням швейцарської компанії Walter Meier. Системи на базі цього обладнання необхідно правильно розрахувати і спроектувати.

Товари зі статті

Корисна інформація

 • Найкомфортніша для людини відносна вологість повітря – 40-60% , температура повітря - 18-22°С;
 • 100% відносну вологість ми можемо спостерігати в природі у вигляді туману;
 • Для вироблення 1 кг пари необхідно затратити близько 0,75 кВт електроенергії;
 • Один з найпростіших методів боротьби з низькою вологістю – мокрий рушник на батареї. При цьому рушник краще намочити і скласти в кілька разів – так волога буде випаровуватися довше.

Осушувачі повітря

Дуже часто виникає необхідність спеціально знижувати підвищений рівень вологості в певних приміщеннях, басейнах, кімнатах відпочинку біля саун, предбанниках, великих ванних кімнатах. Це необхідно і в промисловості – на виробництві, при зберіганні готової продукції та ін.

Підвищений рівень вологості, дуже часто, тягне за собою негативні наслідки – псування будівельних конструкцій, поява грибків і цвілі. Для житлових приміщень це загрожує неприємними запахами і просто некомфортним перебуванням людини. Для боротьби з надлишковою вологістю застосовують осушувачі повітря.

Обладнання осушення повітря для приміщень басейнів представлено компаніями Dantherm (Данія), Calorex (Англія) і Hidros (Італія).

Товари зі статті

Основним критерієм правильного підбору системи осушення є характеристики майбутнього басейну – архітектурні, кліматичні та експлуатаційні. В першу чергу розраховуються наждишки вологи від поверхні води. Виходячи з отриманих значень, підбирається система осушення.

Доцільно проєктувати такі системи комбінованими: поєднувати застосування побутових осушувачів разом із системами припливно-витяжної вентиляції. Або ж застосовувати канальні осушувачі з підмішуванням свіжого повітря. Різноманітність пропонованого обладнання, його зовнішній вигляд та технічні характеристики дозволяють знайти рішення для найвимогливіших замовників.

Хочете стати нашим партнером?

Залиште свої контакти і наш співробітник зв'яжеться з Вами найближчим часом


Відгуки і питання
 • 5 / 5

  Юлия

  Спасибо за информацию! Очень много нового узнала, оказывается система вентиляции - это не просто выпендреж) собираемся с мужем делать ремонт в доме, вот теперь будем думать об установках всех необходимых систем!

 • 5 / 5

  Ксения

  Да уж... это все конечно хорошо и очень нужно, но не всегда на это есть средства! Но за информацию спасибо)