Вентиляція котеджу і заміського будинку: три варіанти рішень

9 років на ринку
9 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Що таке вентиляція котеджу? Більшість людей розуміють під вентиляцією витяжку повітря. Це не зовсім правильно, бо вентиляція буває припливною і припливно-витяжною!

Припливна вентиляція – це постачання чистого нагрітого повітря в приміщення, а витяжна – це забір відпрацьованого повітря з приміщення. Як це все працює? І які рішення можуть застосовуватися в заміському будинку й котеджі?

Ми пропонуємо розглянути три варіанти систем вентиляції котеджів. Кожен з них відрізняється від попереднього функціоналом, ефективністю та вартістю. Ці варіанти можуть підійти і для інших типів приміщень, наприклад, для звичайного будинку або квартири (відповідно, зі своїми особливостями). Дізнавайтеся більше про вентиляцію квартири та вентиляція будинку.

Окремо варто згадати про вентиляції басейну, яка значно відрізняється від описаних нижче систем.

Бюджетна система вентиляції котеджу - припливні клапани і витяжні вентилятори

Приточная естственная и механическая система вентиляции с использованием вентиляторов Soler & Palau и приточных клапанов Maico ALD 10 T

Приточная естественная и механическая система вентиляции
Бюджетне рішення систем вентиляції заміського будинку  використання клапанів для припливу повітря в житлові приміщення (спальні, вітальні кімнати – так звані "чисті" зони). Що таке припливний клапан? Це труба, в яку вмонтовано термостат. При впливі повітря на термостат, клапан закривається або відкривається. Закриття і відкриття термостата прямо пропорційно залежить від температури: чим вища температура, тим більше відкритий клапан. Користувач має можливість вручну регулювати ступінь відкритості припливних вентиляційні их клапанів.

Розміщують клапан над радіатором опалення, щоб була можливість нагріву повітря. Так подається чисте повітря в будинок. Далі необхідно забрати повітря з нього. Забір повітря може здійснюватися через вентиляційні канали за допомогою витяжних вентиляторів або ж природним шляхом. Забір повітря в цьому варіанті здійснюється через санвузли, ванні кімнати, кухні і підсобні приміщення. Найчастіше для таких цілей використовуються настінні або канальні вентилятори з таймером, датчиком вологості або кількома швидкостями. Вентилятор підбирається в залежності від призначення приміщення – санвузли часто комплектуються вентилятором з таймером; вентилятори для ванної кімнати найчастіше оснащені таймером і датчиком вологості; в підсобних приміщеннях, коморах і гардеробах застосовують пристрої з двома швидкостями.

Вживане обладнання: припливні клапани Systemair VTK 100, Systemair VTK 160, побутові вентилятори канального типу Soler&Palau серії TD або шумоізольовані Soler&Palau Silent TD. Говорячи про настінні вентилятори, які перевірені ринком, варто виділити пристрої Soler&Palau Silent, Elicent Elegance, а також найтихіші Maico ECA Ipro, ER 60. Купуючи вентилятори цих брендів, ви отримаєте максимальний комфорт і якість.

Переваги системи: недорога, не вимагає підшивних стель, зручна в експлуатації.

Недоліки системи. Для нормального функціонування даної системи необхідна відсутність порогів і наявність щілинних решіток у дверях для переміщення повітря з "чистих" зон у "брудні".

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Середній рівень - вентиляція котеджу за допомогою припливних установок

Система вентиляції в будинку: припливна установка Systemair TLP-200 / 5,0 і витяжний вентилятор Soler & Palau TD-Тихий 350/125

План 1-го поверху

Проект системы вентиляции дома (Этаж 1)

План 2-го поверху

Проект системы вентиляции дома (Этаж 2)

Середній рівень рішення щодо забезпечення систем вентиляції котеджу – використання припливної установки, яка складається з фільтруючого елемента, електронагрівача, вентилятора. На відміну від припливних клапанів, які працюють за рахунок різниці тиску повітря в будинку, в припливних установках все це робиться примусово – за допомогою вентилятора ми збагачуємо спальні і вітальні кімнати чистим свіжим повітрям.

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
  • Денис
  • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
  • Дмитро
  • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
  • Ярослав
  • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
  • Владислав
  • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Забір повітря може бути здійснено двома способами.

Перший бюджетний варіант – це видалення повітря за допомогою витяжних вентиляторів через санвузли, ванні кімнати та кухню.

Другий варіант - забір повітря з допомогою витяжного вентилятора з кожного приміщення. Тобто, припливною установкою ми подаємо в приміщення свіже нагріте повітря і забираємо його іншим вентилятором. При використанні даного рішення потрібно підтримувати баланс: кількість поданого повітря і повітря, що видаляється, повинна бути рівною. Але якщо у нас вмикається витяжка на кухні або в санвузлі виникає надлишковий тиск. Для уникнення цього явища, необхідно підібрати припливну установку на різницю видаленого повітря з урахуванням того, що витяжки працюють не постійно.

Вживане обладнання: припливні установки Systemair TLP, Systemair TA та інші.
Переваги системи: цінова доступність, зручність в експлуатації.
Недоліки: необхідна подшивна зона стелі для повітроводів і устаткування, певне споживання електрики (в залежності від температури зовнішнього повітря та кількості поданого повітря).

Наші останні проекти

Преміум рівень - вентиляція котеджу припливно-витяжною установкою з рекупераций тепла

Вентиляция коттеджа_ премиум уровеньПреміум рівень – під преміум або VIP-рішенням мається на увазі використання припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла. Припливно-витяжна установка з рекуператором тепла встановлюється в підсобних приміщеннях котеджу (санвузли, ванні кімнати, гардероби). Вживане обладнання буває вертикального і горизонтального виконання. Вертикальні установки монтуються на стіні, а горизонтальні – в подшівной зоні стелі. Повітря, яке ми забираємо із санвузлів і ванних кімнат, компенсується незалежною припливною установкою.
Використане обладнання: для вентиляції в котеджі компанія Альтер Ейр пропонує товари світових виробників за доступною ціною  припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Daikin, Systemair, Salda.

Висновки

Організовуючи вентиляцію для заміського будинку, котеджу, завжди треба враховувати, яке вам дають інженерне рішення і які матеріали для його реалізації вам пропонують. Компанія Альтер Ейр в рамках своєї діяльності пропонує послугу інженерного консалтингу – ця послуга, яка допоможе вам уникнути зайвих витрат або неправильно прийнятого рішення у сфері вентиляції, кондиціонування або опалення.

Відгуки

Извините, но смысл выкладывать последний чертеж, если на нем НИЧЕГО не видно?!