Вентиляція в приватному будинку. Припливно - витяжна вентиляція будинку

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Безкоштовна консультація і розробка передпроєктної документації
Зміст:

 1. Необхідність вентиляції в приватному будинку.
 2. Коли краще проєктувати вентиляцію?
 3. Види систем вентиляції будинку.
 4. Припливно-витяжні установки в будинку.
 5. Організація витяжки в кухні.
 6. Повітрообмін у ванній і санвузлах приватного будинку.
 7. Альтер Ейр: етапи реалізації вентиляції та інших інженерних систем.
 8. Відеоматеріали.
 9. Підсумки.
 10. ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА ПРОЄКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ.

Чому вентиляція в будинку - не розкіш, а необхідність.

Вентиляція в будинку - одна з перших проблем, з якими стикаються люди, котрі вирішили побудувати власне житло. Чи потрібна взагалі ця система у приватному будинку або котеджі? Аби правильно відповісти на це питання, необхідно зрозуміти, наскільки вам необхідно свіже повітря у власному будинку.

Насправді, питання досить актуальне останнім часом. Це обумовлено тенденціями в сучасному будівництві. Утеплення будівель, запобігання будь-яких втрат тепла, усунення нещільностей у віконних рамах і герметизація будинку в цілому. Як результат - відсутність природного проникнення свіжого повітря до будинку. Провітрювання можливе лише при відкритті вікон, але такі заходи неефективні в холодну пору року, так як разом з природним провітрюванням видаляється і тепло з кімнат. У теплу пору року такий варіант теж не найкращий, адже з вулиці проникає бруд, комахи, шум. Виходить, що неможливо підтримувати мікроклімат на комфортному рівні і економити енергію одночасно за допомогою лише природної вентиляції.


В ОФІСІ КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР МОЖНА ПОДИВИТИСЬ 
ЯК ВИГЛЯДАЄ СИСТЕМА ВЕНТИЛЯЦІЇ


Повітрообмін у житловому будинку необхідний незалежно від того, з якого матеріалу зроблені стіни - цегли, бруса або бетону. І ефективно працювати він буде тільки з механічним примусом.

При правильно спроєктованій системі вентиляції будинку свіже повітря подається до спальних кімнат, дитячих та віталень, а видаляється з так званих «брудних зон» - кухні, коридорів, ванних кімнат і санвузлів.

Налагоджений повітрообмін запобігає поширенню неприємних запахів в будинку, таким чином повітря з кухні, наприклад, не потрапить у кімнати відпочинку. У будинках, які розташовані у великих містах або знаходяться недалеко від великих транспортних магістралей, потрібна ретельна обробка припливного повітря, аби уникнути попадання пилу і всіляких забруднень з вулиці. Саме це і є одним із завдань правильно спроектованої інженерної системи.

Отже, яка система вентиляції для приватного будинку є найбільш доцільною? Варіантів може бути багато, і вони будуть відрізнятися в кожному окремому випадку. При цьому важливо пам'ятати: щоб вентиляція працювала, необхідно не тільки видаляти повітря, а й забезпечити приплив свіжого повітря.

Чому потрібно проєктувати систему вентиляції до початку ремонтних робіт?

Спершу може здатися, що проектування - крок, який можна пропустити і тим самим заощадити. Але ми впевнені, що така позиція є хибною і ось декілька причин, чому проектування інженерної системи повинно виконуватися до початку ремонтних робіт:

 1. Тільки за таких умов можна вписати інженерні комунікації в дизайн інтер'єру.
 2. Формування бюджету. Проектування системи дозволить вам отримати точний кошторис проекту до початку монтажних робіт. Таким чином, ви зможете підібрати систему в чітких межах виділеного бюджету.
 3. Можливість інтеграції з іншими інженерними системами (кондиціонування, зволоження).
 4. Точне узгодження всіх робіт зі «суміжниками» (будівельниками, дизайнерами, монтажниками і т.д.).
 5. Якісний результат. Проектування вентиляції дозволить створити ефективну систему вентиляції, яка максимально підходить під всі параметри і особливості приміщення.

Як підсумок - ви отримуєте систему відповідно до свого бюджету, яка працює ефективно, вдало розміщена і працює спільно з іншими інженерними системами.


ЗАЦІКАВЛЕНІ У БЕЗКОШТОВНІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ПО СИСТЕМІ ВЕНТИЛЯЦІЇ? 
ТИСНІТЬ НА КНОПКУ


Види вентиляції в будинку

Питання про необхідність вентиляції у власному будинку ми намагалися розкрити у повній мірі. А ось щоб дати відповідь на питання, на якій саме системі вентиляції зупинити свій вибір, для початку розберемося які її види існують.

Припливна вентиляція

Припливна система в будинку має на меті подачу свіжого повітря до приміщення. За допомогою спеціального вентиляційного устаткування повітря з вулиці надходить в будинок, проходячи через фільтри та нагрівачі. Приплив свіжого повітря створює природний тиск в приміщенні, тим самим витісняючи через існуючі щілини у віконних рамах або стандартний вент канал відпрацьоване, забруднене повітря.

Аби організувати такий вид повітрообміну у себе вдома, достатньо буде припливної установки. Така система складається з вентилятора, який управляється регулятором, нагрівача повітря, системи фільтрації та інших елементів. Всі вони в комплексі забезпечують безперервну подачу свіжого повітря до приміщення. Таке обладнання встановлюється на зовнішню стіну під вікном, за принципом зовнішнього блоку кондиціонера.

Принцип роботи припливної вентиляції

Витяжна вентиляція

Витяжна вентиляція в приватному будинку здійснює відтік з приміщення відпрацьованого повітря, а також є невід'ємною частиною ефективного повітрообміну. Для того, щоб повітряне середовище не застоювалось, застосовуються витяжні вентилятори в сукупності з правильно спроектованою мережею вент каналів. Таким чином, витяжка в приватному будинку буде здійснюватися у тому необхідному обсязі, який був розрахований інженерами-проектувальниками за конкретним об'єктом.

Витяжна вентиляція особливо важлива в «брудних зонах» - кухні, ванних, гардеробних кімнатах і санвузлах. Вона підтримує комфортний рівень відносної вологості, запобігає поширенню неприємних запахів у будинку. Але при цьому важливо пам'ятати головне правило в експлуатації витяжної вентиляції - проведення профілактичних заходів, а саме - періодичної чистки.

Принцип роботи витяжної вентиляції

Припливно-витяжна вентиляція з рекуперацією

Забезпечує комфортний мікроклімат в приміщенні, дозволяючи при цьому економити на енергоресурсах. З одного боку, потрібен постійний приплив свіжого чистого повітря в кімнату для забезпечення максимального комфорту мешканців. З іншого - забруднене і запилене повітря має бути видалене назовні. Саме з цими двома головними завданнями і справляються припливно-витяжні установки. Але це далеко не всі переваги даного обладнання. Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла використовують тепло видаленого повітря і передають його повітрю, що надходить. Крім того, вони відповідають за глибоке очищення повітря, яке буде повністю відфільтрованим від пилу, мікроорганізмів, бактерій та ін. Механічна вентиляція житлового будинку, побудована на використанні припливно-витяжних установок, гарантовано створить необхідні оптимальні умови для перебування в будинку.

Принцип роботи припливно-витяжної вентиляціїВентиляція з рекуперацією у приватному будинку економічно вигідна. Ці установки значно скорочують витрати на опалення будинку. Як правило, такі установки розміщують у підсобних приміщеннях, у коморах, наприклад. Тим самим, вони не займають житловий простір. Всі необхідні елементи знаходяться в одному корпусі і доступні в процесі експлуатації. А в будинку повітря завжди наповнене киснем, позбавлене протягів і поширення запахів.

Проєктування припливно-витяжної вентиляції з рекуперацією тепла

Ґрунтується на двох принципах:
 • на підставі розрахунку за кількістю мешканців у будинку;
 • на підставі розрахунку за показниками якості повітря (CO2).

1. ПРОЄКТУВАННЯ НА ПІДСТАВІ РОЗРАХУНКУ ЗА КІЛЬКІСТЮ ЛЮДЕЙ.

Даний принцип базується на кількості постійно проживаючих людей в будинку. Найкраще розглядати його на конкретному прикладі: в приватному будинку є 3 кімнати: 2 спальні і вітальня. У будинку проживають 4 людини. Норма об'єму повітря на одну людину при підвищеному комфорті (згідно ДБН) - 36 м3/год. Далі необхідно проаналізувати, яка кількість людей буде знаходитись в кожній з кімнат і розрахувати необхідний об'єм повітря. У кожній із спалень - 2 людини = 72 м3/год; у вітальні може зібратися 4 людини = 144 м3/год. Тепер підсумуємо отримані показники, отримуємо 288 м3/год. Такий обсяг повітря потрібен для постійної подачі в будинок. Виходячи з отриманого показника, підбирається модель установки - у даному випадку рекомендується Jablotron Futura L або Maico WS 320 KBET. Вони здатні забезпечити необхідну кількість повітря і залишають запас потужності на випадок приходу гостей, наприклад.
Такий підхід до проєктування системи вентиляції в будинку широко поширений, проте він не ідеальний, так як є не самим енергоекономічним варіантом, на відміну від другого підходу, про який поговоримо далі.

Як приклад розглянемо проєктну документацію по організації системи вентиляції та кондиціонування на об'єкті - двоповерховому приватному будинку. На загальній схемі показана мережа повітроводів. Синім кольором позначені ті, за якими буде здійснюватися рух припливного повітря в будинок. Червоним кольором - повітроводи, по яких буде виводитися відпрацьоване повітря з будинку назовні.

У зв'язку зі складною специфікою архітектури і конструктиву об'єкта, у проекті маємо досить протяжну магістраль повітроводів.

Загальна схема з вентиляції і кондиціювання на об'єкті
На даній схемі можна побачити розміщення припливно-витяжної установки з рекуперацією Maico WS 320 KB. Вентиляційне обладнання розмістили на другому поверсі у технічному приміщенні, завдяки такому рішенню не було порушено житловий простір і забезпечено зручний доступ до обладнання для правильної його експлуатації.


Схема розміщення припливно-витяжної вентиляції на об'єкті


І на завершення пропонуємо переглянути відео-матеріал по даному об'єкту з реалізованими інженерними системами, зокрема вентиляції і кондиціонування.Вентиляція дачного будинку, як і приватного, вимагає загальнообмінну примусову систему, яка б подавала чисте повітря і видаляла забруднене. Лише застосувавши таке рішення, мешканці отримають правильний повітрообмін в будинку.

2. ПРОЄКТУВАННЯ НА ПІДСТАВІ ПОКАЗНИКІВ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ (СО2).

Дана концепція ґрунтується на системі змінної подачі повітря з VAV-клапанами. Система призначена для спрямування повітряних потоків в зони, де спостерігається підвищення рівня CO2 (по датчикам) і підтримку заданої норми (в середньому, 600 ppm).
Таке рішення пропонує компанія Jablotron - на основі вентиляційної установки Futura та системи VAV-клапанів. Реалізація системи вентиляції в будинку на підставі показників якості повітря - найбільш раціональна, так як дозволяє не тільки підтримувати оптимальний рівень CO2, але і економічно використовувати вентиляційну установку. При відсутності людей в будинку вона буде функціонувати на мінімальних обертах, а коли зафіксує підвищення рівня CO2 - направить потік повітря у потрібну зону, щоб стабілізувати якість повітря. Клієнту в додатку завжди буде доступна повна інфографіка щодо якості повітря і роботи припливно-витяжної установки Jablotron Futura.

Припливно-витяжна установка з рекуперацією (на прикладі Jablotron, Maico, Systemair, Komfovent і Daikin)

Пропонуємо розглянути популярні серії припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла від світових виробників, які зарекомендували себе, як надійне, енергоефективне і продуктивне обладнання. Застосування даних систем дозволить не тільки забезпечити комфортний мікроклімат в будинку, але і досягти максимальної економії коштів на енергоресурсах.

Лідерами на ринку таких систем безперечно є європейські виробники Jablotron і Maico. Дане обладнання не тільки якісне і надійне, але і відрізняється високою функціональною різноманітністю. Високоефективний рекуператор дозволяє економити кошти на підігріві припливного повітря. 
До речі, ми підготували максимально детальний огляд цих двох вентустановок - з графіками, порівнянням ефективності і всіх можливостей. Рекомендуємо прочитати, аби зробити правильний вибір!

 • Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла і вологи Jablotron Futura - високотехнологічне рішення для забезпечення загальнообмінної вентиляції в будинку. Обладнання оснащене ентальпійним теплообмінником нового покоління (не обмерзає при низьких температурах), фільтрами, байпасом, постнагрівачем і досконалою автоматикою. Робота установки - автономна, пристрій орієнтується на якість повітря в приміщенні (за допомогою датчиків CO2) і регулює свою роботу відповідно до отриманих показників. У Jablotron Futura розроблені певні сценарії, які дозволяють легко управляти її роботою (наприклад, "Вечірка" або "Відпустка"). Ще одією безперечною перевагою є дистанційне управління вентустановкою - через мобільний додаток MyJABLOTRON. У серії представлені дві моделі - Futura M і Futura L, які мають різну продуктивність і призначені для будинків різної площі. З метою підвищення енергоефективності ПВУ компанія Jablotron розробила свою систему змінної подачі повітря з VAV-клапанами, яка дозволяє раціонально використовувати обладнання, при цьому зберігаючи оптимальний рівень якості повітря.

 • Припливно-витяжні установки Maico серії WS - модельний ряд входить в топ енергозберігаючих систем у Європі. Враховуючи щорічне підвищення тарифів на енергоресурси, рішення реалізувати вентиляцію в будинку на базі цих установок - це ще й економічно вигідне вкладення. Не складе труднощів і підібрати обладнання для будь-якої площі обслуговуваних приміщень і специфіки монтажу, так як німецький виробник подбав про різноманітність моделей. Пластикові протиточні пластинчасті теплообмінники не схильні до корозії і легко чистяться під час обслуговування установки. Крім того, це зменшує загальну вагу пристрою у приватному будинку.

 • Що стосується установок Maico PushPull, вони особливо популярні у тих випадках, коли ремонт в будинку закінчений і повноцінну систему вентиляції реалізувати неможливо. Така установка не вимагає окремого приміщення або значного місця для розміщення, а також прокладання повітроводів. Для її реалізації потрібен лише отвір у зовнішній стіні. Такий варіант легше реалізувати, ніж повноцінну припливно-витяжну систему. Даний пристрій призначений для організації повітрообміну тільки в одному приміщенні. Тобто, в будинку необхідно встановлювати окремо по агрегату на кожну кімнату. Правильна вентиляція приватного будинку на базі Maico PushPull добре працює в парі з витяжними вентиляторами цього ж бренду. Варіант менш витратний, ніж приточно-витяжна установка, але демонструє гідні показники за показниками потужності й енергоефективності.
 • Установки від Systemair - це якісне, ефективне й економічне устаткування. Шведський виробник пропонує установки з різноманітними функціями. Управління за допомогою сучасної системи автоматики, енергоефективні двигуни, вбудований теплообмінник - все це підвищує конкурентноспроможність на ринку вентиляційних установок. Виділимо найбільш популярні серії цього виробника: Topvex і Save VTC.
 • Установки Komfovent від литовського виробника завоювали повагу користувачів завдяки своїм компактним розмірам, енергоефективності, перевагам в експлуатації - обладнання легко монтується. Серед запропонованих моделей виділимо серію Domect. Ці установки з рекуперацією гарантують до 90% повернення тепла. Характеризуються низькими шумовими показниками. Вона привабливі ще й тим, що пристосовані для підключення до кухонної парасольки злагоджена робота установки і кухонної витяжки.

Вентиляція на кухні в приватному будинку

Кухня займає особливе місце в будинку. Тут завжди приємно і смачно пахне, готується їжа, тепло і душно. У процесі приготування їжі витрати повітряного середовища не відчуваються. А ось після знаходиться в такій кімнаті неприємно, плюс запахи з приємних перетворюються на неприємні і починають поширюватися по кімнатах. У такій ситуації відмінним рішенням стане витяжний вентилятор канального виконання. Рекомендуємо розглянути до застосування пристрій іспанського виробника. Soler&Palau TD Silent 350/125 - в першу чергу через високу надійність і низькі шумові характеристики. Цей пристрій виконує відразу дві функції –здійснює загальний повітрообмін приміщення і займається транспортуванням повітря, який забирається над робочою поверхнею за допомогою кухонної парасольки. Додатково, поруч з робочою поверхнею встановлені вентиляційні решітки для забору повітря з метою запобігання поширенню запахів по всьому будинку. Канальний вентилятор Soler & PalauTD Silent 350/125 непомітний і зовсім безшумний, що значно збільшує зручність його використання.

Наші останні проекти

Вентиляція ванної у приватному будинку

У ванних кімнатах, санвузлах необхідна витяжка забрудненого повітря, а також видалення зайвої вологи, яка характерна для цих приміщень. Салон кліматичної техніки Альтер Ейр пропонує широкий асортимент вентиляторів для ванної - різного діаметру, функціоналу та дизайну.
 • Звертаємо вашу увагу на якісні настінні вентилятори від німецького виробника Maico серії ER. Дані побутові пристрої відрізняються стильним і сучасним дизайном, практично безшумною роботою і високою надійністю. Завдяки використанню енергоефективного двигуна, вентилятори для ванних Maico ER можуть працювати безперервно протягом тривалого проміжку часу. Пристрої ER мають надійний двигун з підшипниками, оснащені термічним захистом від перевантажень, а спеціальний корпус з ударостійкої пластмаси з захистом від утворення конденсату забезпечує тривалий термін служби пристрою. Модель вентилятора може бути оснащена таймером уповільнення, який включає пристрій через кілька хвилин використання у ванній кімнаті або санвузлі. Вентиляційні пристрої легко монтуються в стіні і підходять практично до будь-якого інтер'єру.
 • Заслуговують на окрему увагу побутові вентилятори цього ж бренду серії ECA ipro. Відзначимо відразу, що дизайн цього пристрою удостоєний престижною міжнародною нагородою Blue Performance і RedDot Design Awards. Що стосується його технічних характеристик, то тут все також на висоті. Перш за все, пристрої відрізняються високою якістю і надійністю. Незважаючи на високий показник продуктивності обладнання (максимальна витрата повітря 92 м3/год), воно характеризується мінімальним енергоспоживанням.

Серед інших виробників вентиляторів для ванних кімнат, санвузлів і вбиралень виділимо такі - іспанська Soler&Palau й італійський Elicent.

 • Витяжка у ванній кімнаті в приватному будинку, можу бути реалізована за допомогою побутових вентиляторів італійського виробника Elicent серії Elegance, що підкорює користувачів стильним і мінімалістичним дизайном. Це робить моделі універсальними для монтажу в інтер'єрі будь-якого стилю. Звичайно, в експлуатації побутових вентиляторів основними властивостями залишаються продуктивність і якість виконання. Тут відзначимо низькі шумові показники, вологостійкість, двигун з кульковими підшипниками, який подовжує термін служби пристроїв.
 • Soler&Palau серії Silent і Silent Design - перш за все, варто відмітити відповідність всіх моделей міжнародним стандартам якості. Також виробники приділяють не менш уваги дизайну пристроїв. Різноманітність варіантів виконання дозволить точно знайти свій, найбільш відповідний до інтер'єру кімнат, вентилятор. Вентиляція у ванній в приватному будинку буде організована на високому рівні за допомогою вентиляторів серії Silent і Silent Design. У назві вже позначена головна відмінна характеристика всіх побутових пристроїв цих лінійок - низькі шумові показники роботи. Вони дійсно вражають.
 • Варто також звернути увагу на побутові канальні вентилятори - вони характеризуються продуктивністю і прихованим монтажем. 


Рекомендуемое оборудование разделаАЛЬТЕР ЕЙР: ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ


Компанія Альтер Ейр знаходиться на ринку вентиляції більш 12ти років і точно знає, що природний повітрообмін (відкриття вікон) - неефективний. За ці роки ми напрацювали чіткий і погоджений процес роботи з системою механічної вентиляції. Це гарантує якісний результат і злагоджене виконання.

 • Перший і обов'язковий етап - це зустріч в офісі або ж по відеозв'язку. Етап спілкування - дуже важливий, так як необхідно отримати всі вихідні дані від клієнта, а також детально розповісти про принцип роботи припливної та витяжної вентиляції, показати обладнання, обговорити можливі варіанти.
 • Наступний етап - техніко-економічне обґрунтування і комерційна пропозицію. Організація вентиляції вимагає детальних розрахунків щодо необхідного обсягу повітря, тільки після цього фахівці можуть приступати до підбору обладнання - в розрізі трьох варіантів по бюджету.
 • Розробка проєкту починається після узгодження комерційної пропозиції і специфікацій, а також передоплати в розмірі 10% від суми проєкту. Навіщо? Це дає впевнено клієнту у фінальній сумі, а також на 100% професійний і детальний підхід до розробки проєкту.
 • Наш основний принцип - розуміння. Клієнт повинен усвідомлювати, що саме йому реалізують у будинку. Ми дорожимо своєю репутацією, саме тому прагнемо розкласти все по поличках для наших замовників, щоб зробити вентиляцію не тільки корисною, а й осяжною.
 • Після завершення розробки проєкту результат обговорюється з клієнтом та всіма підрядниками. За необхідності, вносяться правки і коригування, після чого проєкт підписується двома сторонами.
 • Коли обрана концепція, узгоджені всі кошториси і проєкт - фахівці закуповують все обладнання і необхідні матеріали для монтажу. Потім слідує установка системи і її запуск у присутності клієнта і головного інженера.
 • Всі етапи - задокументовані. Завдяки цьому замовник знає, що і як відбувається на об'єкті, а ми відповідаємо головою за кожну деталь в системі.
 • Важливий момент - кооперація з іншими підрядниками, узгодження всіх схем, дизайн-проектів та іншого. Це дозволяє уникнути неточностей і переробок проектів.

Відеоматеріали

Реалізація кліматичних систем у приватному будинку


Системи вентиляції та кондиціонування у двоповерховому будинку


Більше відео на нашому YouTube каналі: www.youtube.com/alterairkiev

Підсумки, або як організувати правильну вентиляцію вашого будинку

Система вентиляції у приватному будинку - основний елемент, завдяки якому ви зможете насолоджуватися свіжістю і чистим повітрям. Однак, слід серйозно поставитись до організації цієї системи, щоб вона безперебійно й ефективно працювала, і не завдавала клопоту. Найкраще довірити цю справу професіоналам, які зроблять це якісно і з мінімальними витратами. Компанія Альтер Ейр вже більше 11 років успішно працює на ринку кліматичної техніки, зокрема - спеціалізованного обладнання, і зможе запропонувати вам повний спектр послуг в цьому сегменті. Механічна вентиляція житлового будинку дозволить забезпечити здоровий і сприятливий мікроклімат в ньому. Ефективна вентиляція будинку крім правильного повітрообміну буде використовувати менше електроенергії, тобто економити витрати на неї.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.ЗАЛИШАЙТЕ ЗАЯВКУ НА БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ І ПРОЄКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ
 НА ВАШОМУ ОБ'ЄКТІ

Вартість вентиляції приватного будинку розраховується окремо для кожного об'єкта. Все залежить від площі, вибраного обладнання, специфіки. Назвати одну суму – просто некоректно. Звертайтесь до наших фахівців за більш детальною інформацією та безкоштовною консультацією за телефоном 0-800-33-08-28
Якщо у вашому будинку не передбачена система вентиляції  задумайтесь про її реалізацію. Залежно від стадії ремонту та бюджету, вибирайте між централізованою та децентралізованою. Якщо у вашому будинку є дана система, але вона функціонує некоректно  зверніться за допомогою до наших інженерів. Вони проведуть для вас безкоштовну консультацію та запропонують можливі рішення проблеми, а також діагностику на об'єкті, при необхідності.
Вентиляція у будинку повинна працювати за принципом загальнообмінної  подача свіжого повітря відбувається в житлові зони (спальні, вітальні, дитячі), а видалення відпрацьованого повітря, запахів та підвищеної вологи здійснюється з брудних зон (ванни, санвузли, гардеробні). Вся система обов'язково повинна знаходитись у балансі  скільки об'єму повітря подається, стільки ж і видаляється з приміщення.
Однозначно ТАК. Без проведення розрахунків неможливо підібрати необхідний обсяг для подачі повітря та обладнання. Розрахунок може проводитись за декількома принципами: за кількістю мешканців та за якістю повітря. Детальніше читайте у нашій статті.
Вентиляцію у приватному будинку можна здійснити декількома способами – централізовано за допомогою припливно-витяжної установки з рекуперацією тепла та децентралізовано – за допомогою компактних стінових установок. Обидва способи мають право на існування. Детальніше читайте у нашій статті.
Якщо у вашому будинку вже є готова система вентиляції але вона не справляється з поставленими завданнями  необхідна діагностика. Наші фахівці готові надати вам безкоштовну консультацію та запропонувати можливі рішення. При необхідності, інженер може здійснити виїзд на об'єкт. Якщо у вас немає вентиляційної системи  відкриттям вікон не обійтись. Подумайте над реалізацією даної системи  є безліч варіантів для різного бюджету та специфіки об'єкта. Про види систем для приватного будинку читайте у нашій статті.
Альтер Ейр рекомендує звернути увагу на чеську компанію Jablotron та німецьку компанію Maico, так як вони зарекомендували себе протягом багатьох років на ринку Європи та України. Але враховуйте, що ми не рекомендуємо купувати обладнання без проєкту та розрахунків, так як його потужність повинна грунтуватися на результатах розрахунків за кількістю повітря.

Відгуки

Отличный материал! Спасибо. А можно как-то реализовать вентиляцию в доме, не прибегая к дорогостоящим рекуператорам? А то всё, что вы здесь описали, не по карману среднестатистическому украинцу)

Олег Владимирович, спасибо за оценку! В данном материале представлено максимально эффективное и правильное на наш взгляд инженерное решение проблемы недостаточной вентиляции в доме - и при разработке решения учитывались не только капитальные затраты на реализацию подобных систем, а и будущие затраты на обслуживание оборудования. Конечно же, можно реализовать вентиляцию в частном доме другими способами - например, использовать приточные клапаны совместно с вытяжными вентиляторами (https://alterair.ua/articles/pritochnyie-klapanyi-vyityazhnyie-ventilyatoryi/) - капитальные затраты такой системы в разы меньше, но и эффективность также. А в целом - можно подобрать и разработать систему в любом ценовом диапазоне.

Какое оборудвоание вы используете для своих проектов? интересуют бренды и ценовая политика

Доброго дня, з типами обладнання, брендами та ціновою політикою ви можете ознайомитись за посиланням: https://alterair.ua/ustanovki-s-rekuperaciej-tepla/

Добрый день. Вопрос. Какая вентиляция эффективней : Приточная или с рекуператором - учитывая все ньюансы в том числе и затратную часть. (в частный дом). Спасибо

Доброго дня, залежно від ефекту, який вас цікавить можна знайти плюси і мінуси в кожній системі, вас цікавить фінансова частина, естетична чи можливо, вплив на самопочуття? Уточніть питання і наші інженери підберуть оптимальну систему саме для вашого випадку

У квартирі є вентиляційні отвори в с/в. Вони розраховувались по якимось нормам. Якщо встановити витяжний вентилятор. Який працює ну наприклад 5 хвилин з затримкою в часі чи буде достатньо роботи витяжного вентилятора для нормативного видалення повітря з с/в?

Доброго дня, В’ячеслав! Для правильного розрахунку витяжної вентиляції в с/в цих параметрів мало. Потрібного врахувати розмір приміщення (площа + висота стелі), кількість поверхів будівлі і на якому поверсі знаходиться квартира та стан вентиляційних каналів. Виходячи з цих параметрів підбирається типорозмір вентилятора. Після цього за бажанням замовника для зручності експлуатації можна розглядати додаткові функції, такі як таймери, датчики вологості, освітленості, руху і т.д.

Здравствуйте, мне необходимо купить вентилятор для ванной комнаты, волнует проблема конденсата и влажность, есть окно, но оно слишком маленькое чтобы хорошо проветрить помещение. С функционала нужен таймер и датчик влажности. И подскажите, вы проводите установку техники?

Добрый день Олег! К сожалению, открытие окон не способно справится с подобной проблемой, особенно в холодное время года. Мы можем предложить Вам посмотреть весь ассортимент вентиляторов под Ваш запрос, перейдя по ссылке https://alterair.ua/ventiljator-vannaja/?opcii-upravlenija=8&opcii-upravlenija=9 или можете связаться с нашими консультантами по номеру 0-800-3-08-28, они быстро помогут подобрать Вам необходимое оборудование уточнив некоторые нюансы (диаметр подключения, тип вентилятора, цена на которую вы рассчитываете). Да, конечно, мы устанавливаем оборудование.

Здравствуйте, хотел бы заказать проект вентиляции дома 220 м2 «под ключ». Подскажите пожалуйста на данный момент вы работаете в других городах Украины или только в Киеве.

Здравствуйте, Сергей! Да, работаем. Предлагаем Вам связаться с нашими специалистами и записаться на консультацию. По желанию Вы можете приехать к нам в офис со всей необходимой документацией или провести видеозвонок. После общения, Вы сможете понять наш принцип работы, а также ближе ознакомимся с уже реализованными объектами в том числе и в нашем офисе. После общения мы сможем предложить Вам все возможные варианты реализации проекта исходя из конкретных пожеланий и особенностей дома.