Канальні вентилятори

Фільтр
-
Осьовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160
ціна 5956грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 2970грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2522грн
Осевой канальный вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 2588грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1194грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT
ціна 6635грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2968грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5173грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 6222грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 6104грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 6692грн
анальний вентилятор Soler&Palau Silentub-200
ціна 1427грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 2803грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 5213грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 V0
ціна 4950грн

Вентилятори – це невід'ємна частина системи вентиляції будь-якого приміщення. На них будується робота цієї системи і якість повітрообміну в будинку. Серед великого різноманіття представлених на ринку вентиляторів різної форми, функціоналу і вартості, особливої уваги заслуговують саме канальні вентилятори. Не даремно вони придбали таку велику популярність, так як відмінно підходять для повітроводів різного діаметру і ефективно справляються з функцією повітрообміну в приміщенні.

Вибрати й купити канальний вентилятор в Україні часом буває справжньою проблемою, оскільки більшість людей не володіють достовірною інформацією і знаннями про те, за якими критеріями їх вибирати, чим вони відрізняються і де застосовуються. Головною особливістю вентиляторів канального типу є те, що вони встановлюються в повітроводах і відрізняються один від одного формою і габаритами та мають різні технічні характеристики. Істотного значення набуває, зокрема, розташування лопатей крильчатки канальних вентиляторів. Коли вони загнуті вперед, це підвищує рівень продуктивності, але разом з тим і шум пристрою. Коли ж лопаті розташовуються у зворотному напрямку, шумові характеристики істотно знижуються, а також спостерігається значна економія електроенергії.

Встановити канальний вентилятор в квартирі самостійно без залучення відповідних фахівців часто складно. Оскільки від монтажу вентилятора залежить подальший якість його роботи, краще довірте цю справу професіоналам. Щоб уникнути неточностей установки, які можуть негативно позначитися на експлуатаційних характеристиках канального вентилятора, слід виробляти монтаж у відповідності з параметрами приміщення і вентиляційної системи. Компанія Альтер Ейр має багаторічний успішний досвід не лише у сфері продажів, але і проектування й монтажу систем вентиляції різного типу і канальних вентиляторів зокрема. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті і якості роботи вашого канального вентилятора.

Канальний вентилятор

Вентилятор канальний - що це таке?


Канальний вентилятор - це осьовий або радіальний вентилятор, який забезпечує якісне видалення забрудненого повітря. Вони мають ряд відмінностей, але обидва варіанта ефективно виконують свою роботу. В першу чергу їх розрізняють за конструкцією. Канальні відцентрові вентилятори виготовляються в формі спіралі та здійснюють видалення повітря під дією відцентрової сили, яка з'являється під час обертання крильчатки. Корпус осьового вентилятора виконується в формі циліндру, а робоче колесо насаджується на вісь двигуна, вздовж якого й переміщується повітря.

Який канальний вентилятор краще сказати важко. Відцентровий канальний вентилятор має високу продуктивність та обладнується комплектуючими високої якості, які знижуть рівень шуму та покращують інші показники обладнання. Вони можуть використовуватись як в побутових, так і промислових приміщеннях.

Осьовий канальний вентилятор з низьким рівнем шуму та невеликими габаритами краще підходить для невеликих приміщень та частіше використовується в побутових будівлях.

Канальні вентилятори можуть бути малої потужності, а можуть відрізнятися великою продуктивністю і видаляти 300, 500, 1000 і навіть 2000 м3 / год.

Канальний вентилятор для повітровода круглого перерізу Soler&Palau TD

Канальні вентилятори побутові

Вентилятор витяжний канальний отримав широке застосування саме у приміщеннях побутового призначення. З його допомогою здійснюється якісний повітрообмін між будівлею і зовнішнім середовищем: поганий повітря забирається з приміщення і викидається безпосередньо на вулицю або у невеликої довжини повітропровід. Це забезпечує найбільш комфортні умови перебування людини та захист здоров'я організму.

У житлових приміщеннях, де часто спостерігається скупчення важкого задушливого повітря (а іноді і неприємних запахів), застосування витяжних канальних вентиляторів просто необхідно. Побутові вентилятори канальні, які пропонує Альтер Ейр купити, виробляються компаніями Soler&Palau, Systemair, Ostberg, Salda, Lessar та ін. Канальні вентилятори даних брендів найкращі, вони відрізняються високою якістю та їх ціна доступна широкому колу споживачів.

Канальні вентилятори для квартири можна розділити на 3 групи в залежності від типу каналу, в якому вони встановлюються: для круглих, прямокутних і квадратних каналів. Вивчимо подробиці і особливості кожної з цих груп.

Вентилятори для круглих каналів

Круглі канальні вентилятори для повітроводів можуть бути встановлені в промисловому, побутовому або комерційному приміщенні: офісі, на складі, цеху, кафе, ресторані, ванній кімнаті, санвузлі та ін. Перевагою даних вентиляторів є можливість монтувати їх в будь-якому положенні. Канальні вентилятори здійснюють циркуляцію повітряних мас з домішками щільністю до 100-120 мг/м3, характеризуються високим ККД і низькими шумовими характеристиками, а вентилятори Soler&Palau серії TD Silent взагалі безшумні. Крім них варто звернути увагу і на такі бренди, як Systemair, Ostberg, Vortice, Maico та ін.

Вентилятори для прямокутних каналів

Канальні вентилятори даної серії призначені для монтажу в прямокутних повітроводах в будь-якому зручному положенні. Користувач може змінювати інтенсивність обертання вентилятора шляхом зміни напруги, що подається. Крім того, двигун такого агрегату захищений від перегріву термоконтактами. Ще однією перевагою вентиляторів для прямокутних каналів є те, що корпус їх покритий захисним шаром з оцинкованої сталі для запобігання корозії. Таким чином канальні вентилятори використовуються у вологих приміщеннях. Компанія Альтер Ейр рекомендує бренди вентиляторів для прямокутних каналів:

  • Systemair.
  • Salda.
  • Lessar.
  • Soler&Palau.
  • Ostberg.
Канальні вентилятори

Вентилятори для квадратних каналів

Канальний вентилятор для квадратного повітропровода Systemair MUBКанальні вентилятори для дому, які встановлюються в квадратних повітроводах, підходять для більшості з систем вентиляції приміщень. Двигун вентиляторів обладнаний зовнішнім ротором, а швидкість регулюється ступінчастими трансформаторами. Крім того, ці канальні вентилятори можуть бути оснащені знімними панелями для зміни напрямку потоку повітря. Слід тільки пам'ятати, що їх не використовують у середовищі з вибухонебезпечними і агресивними газами і важкими домішками. канальні вентилятори використовуються у вологих приміщеннях, їх корпус виготовляється з матеріалу з антикорозійними властивостями. Звертаємо вашу увагу на виробників вентиляторів для квадратних каналів Salda і Systemair: це надійність, якість і бездоганно чисте повітря у вашому приміщенні.

Підсумки

Ми рекомендуємо вам не нехтувати консультацією спеціалістів листа і не займатися питанням вибору вентиляційного обладнання самостійно. Щоб убезпечити себе від неправильних дій і зайвих витрат, звертайтеся до професіоналів. Компанія Альтер Ейр вже більше 7-ми років займається проектуванням, продажем, монтажем і сервісом вентиляційного обладнання і з задоволенням допоможе вам зробити підбір необхідного вентилятора під параметри вашого повітропровода за прийнятну ціну з доставкою в будь-який регіон України. В нашому інтернет магазині здійснюється продаж якісного вентиляційного обладнання.