Канальні вентилятори

Фільтр
-
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 2970грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2893грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 3180грн
Канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125 SILENT (Іспанія)
ціна 6635грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7129грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1194грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 6104грн
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 4260грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3221грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 5213грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 7170грн
анальний вентилятор Soler&Palau Silentub-200
ціна 1427грн
Канальний вентилятор Vortice Lineo 125 V0
ціна 4208грн
Осьовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160
ціна 5956грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau VENT-100 L
ціна 3141грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=yEYKLOTi668&index=4&list=PLOEeleTcxV86fwDyhIdC1q8sGzzaCOR0D

Круглі канальні вентилятори Soler&Palau TD і TD Silent - розпаковка і відеоогляд

Розпаковка і короткі технічні характеристики канальних вентиляторів Soler&Palau TD та T...

https://www.youtube.com/watch?v=8aher1yBnmc&index=11&list=PLOEeleTcxV86fwDyhIdC1q8sGzzaCOR0D

Конструкція, особливості та принцип роботи канальних вентиляторів Soler&Palau TD Silent

Канальний вентилятор - що це таке?

Вентилятори – це невід'ємна частина системи вентиляції будь-якого приміщення. На них будується робота цієї системи і якість повітрообміну в будинку. Серед великого різноманіття представлених на ринку вентиляторів різної форми, функціоналу і вартості, особливої уваги заслуговують саме канальні вентилятори. Не даремно вони придбали таку велику популярність, так як відмінно підходять для повітроводів різного діаметру і ефективно справляються з функцією повітрообміну в приміщенні.

Вибрати й купити канальний вентилятор часом буває справжньою проблемою, оскільки більшість людей не володіють достовірною інформацією і знаннями про те, за якими критеріями їх вибирати, чим вони відрізняються і де застосовуються. Головною особливістю вентиляторів канального типу є те, що вони встановлюються в повітроводах і відрізняються один від одного формою і габаритами. Істотного значення набуває, зокрема, розташування лопатей крильчатки канальних вентиляторів. Коли вони загнуті вперед, це підвищує рівень продуктивності, але разом з тим і шум пристрою. Коли ж лопаті розташовуються у зворотному напрямку, шумові характеристики істотно знижуються, а також спостерігається значна економія електроенергії.

Встановити канальний вентилятор самостійно без залучення відповідних фахівців часто складно. Оскільки від монтажу вентилятора залежить подальший якість його роботи, краще довірте цю справу професіоналам. Щоб уникнути неточностей установки, які можуть негативно позначитися на експлуатаційних характеристиках канального вентилятора, слід виробляти монтаж у відповідності з параметрами приміщення і вентиляційної системи. Компанія Альтер Ейр має багаторічний успішний досвід не лише у сфері продажів, але і проектування й монтажу систем вентиляції різного типу і канальних вентиляторів зокрема. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті і якість роботи вашого канального вентилятора.

Вентилятор для повітровода круглого перерізу Soler&Palau TD

Канальні вентилятори побутові

Вентилятори канального типу отримали широке застосування саме у приміщеннях побутового призначення. З їх допомогою здійснюється якісний повітрообмін між будівлею і зовнішнім середовищем: поганий повітря забирається з приміщення і викидається безпосередньо на вулицю або у невеликої довжини повітропровід. Це забезпечує найбільш комфортні умови перебування людини та захист здоров'я організму.

У житлових приміщеннях, де часто спос ється скупчення важкого задушливого повітря (а іноді і неприємних запахів), застосування витяжних канальних вентиляторів просто необхідно. Побутові канальні вентилятори, які пропонує Альтер Ейр, виробляються компаніями Soler&Palau, Systemair, Ostberg, Salda, Lessar та ін.

Канальні вентилятори можна розділити на 3 групи в залежності від типу каналу, в якому вони встановлюються: для круглих, прямокутних і квадратних каналів. Вивчимо подробиці і особливості кожної з цих груп.

Вентилятори для круглих каналів

Вентилятори для круглих повітроводів можуть бути встановлені в промисловому, побутовому або комерційному приміщенні: офісі, на складі, цеху, кафе, ресторані, ванній кімнаті, санвузлі та ін. Перевагою даних вентиляторів є можливість монтувати їх в будь-якому положенні. Вони виробляють циркуляцію повітряних мас з домішками щільністю до 100-120 мг/м3, характеризуються високим ККД і низькими шумовими характеристиками, а вентилятори Soler&Palau серії TD Silent взагалі безшумні. Крім них варто звернути увагу і на такі бренди, як Systemair, Ostberg, Vortice, Maico та ін.

Вентилятори для прямокутних каналів

Дана серія канальних пристроїв призначена для монтажу в прямокутних повітроводах в будь-якому зручному положенні. Користувач може змінювати інтенсивність обертання вентилятора шляхом зміни напруги, що подається. Крім того, двигун такого агрегату захищений від перегріву термоконтактами. Ще однією перевагою вентиляторів для прямокутних каналів є те, що корпус їх покритий захисним шаром з оцинкованої сталі для запобігання корозії. Компанія Альтер Ейр рекомендує бренди вентиляторів для прямокутних каналів:

  • Systemair.
  • Salda.
  • Lessar.
  • Soler&Palau.
  • Ostberg.

Вентилятори для квадратних каналів

Вентилятор для квадратного каналу Systemair MUBВентилятори, які встановлюються в квадратних повітроводах, підходять для більшості з систем вентиляції приміщень. Двигун вентиляторів обладнаний зовнішнім ротором, а швидкість регулюється ступінчастими трансформаторами. Крім того, ці вентилятори можуть бути оснащені знімними панелями для зміни напрямку потоку повітря. Слід тільки пам'ятати, що їх не використовують у середовищі з вибухонебезпечними і агресивними газами і важкими домішками. Звертаємо вашу увагу на виробників вентиляторів для квадратних каналів Salda і Systemair: це надійність, якість і бездоганно чисте повітря у вашому приміщенні.

Підсумки

Ми рекомендуємо вам не нехтувати консультацією спеціалістів листа і не займатися питанням вибору вентиляційного обладнання самостійно. Щоб убезпечити себе від неправильних дій і зайвих витрат, звертайтеся до професіоналів. Компанія Альтер Ейр вже більше 7-ми років займається проектуванням, продажем, монтажем і сервісом вентиляційного обладнання і з задоволенням допоможе вам підібрати необхідний вентилятор під параметри вашого повітропровода за прийнятну ціну з доставкою в будь-який регіон України.