Фільтр

Канальні вентилятори

-
Вентилятор канальний Soler&Palau TD-500/150-160 (Іспанія)
ціна 7137грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau TD-160/100 N SILENT
ціна 4018грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 100 M
ціна 2990грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 100
ціна 1910грн
Круглий канальний вентилятор Soler&Palau Silentub-100
ціна 1493грн
Вентилятор Soler&Palau TD-SILENT 350/125
ціна 7950грн
Побутовий канальний вентилятор Ostberg CK 200 A
ціна 3306грн
Осьовий канальний вентилятор Вентс ТТ ПРО 125
ціна 5812грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 160 C
ціна 3173грн
Круглий канальний вентилятор Systemair K 315 L
ціна 7377грн
Канальний вентилятор Ostberg CK 100 A
ціна 2471грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-500/150-160 SILENT
ціна 8566грн
Вентилятор канальний Ostberg CK 315 C
ціна 5577грн
Канальний вентилятор SolerPalau Silentub-200
ціна 1784грн
Побутовий канальний вентилятор Soler&Palau TD-350/125
ціна 6361грн
Побутовий канальний вентилятор Systemair K 150 M
ціна 3322грн
Soler&Palau TD-250/100 SILENT - круглий канальний вентилятор
ціна 6246грн
Вентилятор канальний Vortice Lineo 125 V0
ціна 5148грн

Вентилятори – це невід'ємна частина системи вентиляції будь-якого приміщення. На них будується робота цієї системи і якість повітрообміну в будинку. Серед великого різноманіття представлених на ринку вентиляторів різної форми, функціоналу і вартості, особливої уваги заслуговують саме канальні вентилятори. Не даремно вони отримали таку велику популярність, так як відмінно підходять для повітроводів різного діаметру і ефективно справляються з функцією повітрообміну в приміщенні.

Вибрати й купити канальний вентилятор в Україні часом буває справжньою проблемою, оскільки більшість людей не володіють достовірною інформацією і знаннями про те, за якими критеріями їх вибирати, чим вони відрізняються і де застосовуються. Головною особливістю вентиляторів канального типу є те, що вони встановлюються в повітроводах і відрізняються один від одного формою і габаритами, а також мають різні технічні характеристики. Істотного значення набуває, зокрема, розташування лопатей крильчатки. Коли вони загнуті вперед, це підвищує рівень продуктивності, але разом з тим і шум пристрою. Коли ж лопаті зігнуті у зворотному напрямку, шумові характеристики істотно знижуються, а також спостерігається значна економія електроенергії.

В КОМПАНІЇ АЛЬТЕР ЕЙР -
НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ВЕНТИЛЯТОРІВ ДЛЯ ВАННОЇ

Встановити канальний вентилятор в квартирі самостійно без залучення відповідних фахівців - складно. Оскільки від монтажу залежить подальша якість його роботи, краще довірте цю справу професіоналам. Щоб уникнути неточностей установки, які можуть негативно позначитися на експлуатаційних характеристиках, слід виконувати монтаж у відповідності до параметрів приміщення і вентиляційної системи. Компанія Альтер Ейр має багаторічний успішний досвід не лише у сфері продажів, але і проектування й монтажу систем вентиляції різного типу і канальних приладів зокрема. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в успішному результаті і якості роботи вашого обладнання.

Канальний вентилятор

Вентилятор канальний - що це таке?


Канальний вентилятор - осьовий або радіальний - забезпечує якісне видалення забрудненого повітря. Вони мають ряд відмінностей, але обидва варіанта ефективно виконують свою роботу. В першу чергу, їх розрізняють за конструкцією. Канальні відцентрові вентилятори виготовляються у формі спіралі та здійснюють видалення повітря під дією відцентрової сили, яка з'являється під час обертання крильчатки. Корпус осьового виконується у формі циліндру, а робоче колесо насаджується на вісь двигуна, вздовж якого й переміщується повітря.

Який канальний вентилятор краще - сказати важко. Відцентровий тип пристрою має високу продуктивність та обладнується комплектуючими високої якості, які знижуть рівень шуму та покращують інші показники обладнання. Вони можуть використовуватись як в побутових, так і промислових приміщеннях.

Осьовий канальний вентилятор з низьким рівнем шуму та невеликими габаритами краще підходить для невеликих приміщень та частіше використовується в побутових приміщеннях.

Обладнання може бути малої потужності, а може відрізнятися великою продуктивністю і видаляти 300, 500, 1000 і навіть 2000 м3/год., що буде відмінним рішенням для промислового застосування, або ж для приміщень з великою площею.

Канальний вентилятор для повітровода круглого перерізу Soler&Palau TD

Канальні вентилятори побутові

Вентилятор витяжний канальний отримав широке застосування саме у приміщеннях побутового призначення. З його допомогою здійснюється якісний повітрообмін між будівлею і зовнішнім середовищем: відпрацьоване повітря забирається з приміщення і викидається безпосередньо на вулицю або у невеликої довжини повітропровід. Це забезпечує найбільш комфортні умови перебування людини та захист здоров'я організму.

У житлових приміщеннях, де часто спостерігається скупчення важкого задушливого повітря (а іноді і неприємних запахів), застосування витяжних канальних вентиляторів просто необхідно. Обладнання, яке пропонує купити Альтер Ейр, виробляються компаніями Soler&Palau, Systemair, Ostberg, Salda, Lessar та ін. Моделі даних брендів - найкращі, вони відрізняються високою якістю та їх ціна доступна широкому колу споживачів.
Важливо враховувати розміри канального вентилятора і передбачений діаметр для правильного підбору повітропроводів і уникнення некоректного встановлення.

Канальні вентилятори для квартири можна розділити на 3 групи, в залежності від типу каналу, в якому вони встановлюються: для круглих, прямокутних і квадратних каналів. Розглянемо подробиці й особливості кожної з цих груп.

Вентилятори для круглих каналів

Круглі канальні вентилятори для повітроводів можуть бути встановлені в промисловому, побутовому або комерційному приміщенні: офісі, на складі, цеху, кафе, ресторані, ванній кімнаті, санвузлі та ін. Їх перевагою є можливість монтувати їх в будь-якому положенні. Дане обладнання здійснює циркуляцію повітряних мас з домішками щільністю до 100-120 мг/м3, характеризується високим ККД і низькими шумовими характеристиками, а моделі Soler&Palau серії TD Silent взагалі безшумні. Крім них варто звернути увагу і на такі бренди, як Systemair, Ostberg, Vortice, Maico та ін.

Вентилятори для прямокутних каналів

Канальні прилади даної серії призначені для монтажу в прямокутних повітроводах в будь-якому зручному положенні. Користувач може змінювати інтенсивність обертання вентилятора шляхом зміни напруги, що подається. Крім того, двигун такого агрегату захищений від перегріву термоконтактами. Ще однією перевагою вентиляторів для прямокутних каналів є те, що корпус їх покритий захисним шаром з оцинкованої сталі для запобігання корозії. Таким чином вони використовуються у вологих приміщеннях. Компанія Альтер Ейр рекомендує бренди вентиляторів для прямокутних каналів:

  • Systemair.
  • Salda.
  • Lessar.
  • Soler&Palau.
  • Ostberg.
Канальні вентилятори

Вентилятори для квадратних каналів

Канальний вентилятор для квадратного повітропровода Systemair MUBКанальні вентилятори для дому, які встановлюються в квадратних повітроводах, підходять для більшості з систем вентиляції приміщень. Двигун обладнаний зовнішнім ротором, а швидкість регулюється ступінчастими трансформаторами. Крім того, ці прилади можуть бути оснащені знімними панелями для зміни напрямку потоку повітря. Слід тільки пам'ятати, що їх не використовують у середовищі з вибухонебезпечними і агресивними газами і важкими домішками. Канальні вентилятори використовуються у вологих приміщеннях, їх корпус виготовляється з матеріалу з антикорозійними властивостями. Звертаємо вашу увагу на виробників вентиляторів для квадратних каналів Salda і Systemair - це надійність, якість і бездоганно чисте повітря у вашому приміщенні.

Підсумки

Ми рекомендуємо вам не нехтувати консультацією спеціалістів і не займатися питанням вибору вентиляційного обладнання самостійно. Щоб убезпечити себе від неправильного функціонування і зайвих витрат, звертайтеся до професіоналів. Компанія Альтер Ейр вже більше 11-ти років займається проектуванням, продажем, монтажем і сервісом вентиляційного обладнання і з задоволенням допоможе вам зробити підбір необхідного приладу під параметри вашого повітропровода за прийнятну ціну з доставкою в будь-який регіон України. В нашому інтернет магазині здійснюється продаж якісного вентиляційного обладнання.
Спеціалісти Альтер Ейр враховують велику кількість аспектів у процесі підбору устаткування: починаючи від діаметру повітропроводу і закінчуючи загальною площею приміщення і його призначення. Для промислового застосування передбачена окрема лінійка обладнання, яка характеризується розширеними властивостями. Крім підвищеної продуктивності, певні моделі можуть працювати у запиленому середовищі або бути вибухозахищеними. 
Саме тому керуватись винятково інтернет-відгуками - недоцільно. Варто зважити і на професійну консультацію, тим паче в Альтер Ейр вона абсолютно безкоштовна. Телефонуйте 0-800-33-08-28 і наші менеджери нададуть розгорнуту пропозицію для вашого об'єкта. 

Фахівці Альтер Ейр склали рейтинг найпопулярніших канальних вентиляторів. Він заснований не тільки на професійному досвіді, а й на відгуках користувачів. Представлені нижче канальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю, низькими шумовими характеристиками і тривалим періодом експлуатації.
  1. Soler & Palau Silentub-100 - лідер в співвідношенні ціна-якість. Використовується в невеликих побутових і технічних приміщеннях, ефективно видаляючи відпрацьований повітря і зайву вологу. Перешкоджає попаданню запахів і протягів з воздуховода в приміщення.
  2. Soler & Palau TD-160/100 N Silent - один з найбільш тихих канальних вентиляторів, представлених на ринку. Низькі шумові характеристики можливими завдяки багатошаровому корпусу, що включає шар звукопоглинального матеріалу, і гумовим втулкам, що нейтралізує вібрації.
  3. Soler & Palau TD-500 / 150-160 SILENT - відрізняється не тільки безшумної роботою, але і максимальною продуктивністю в 550 м³ / год, завдяки чому може ефективно використовуватися не тільки в житлових, а й комерційних, адміністративних приміщеннях.
  4. Ostberg CK 125 A - потужний і високопродуктивний круглий канальний вентилятор шведського бренду. Його підвищена ефективність обумовлена ​​особливостями конструкції: аеродинамічним корпусом і спрямованими назад лопатями. Є можливість регулювати швидкість - від 0 до 100% - з допомогою тиристора.
  5. Systemair K 315 L Sileo - одна з найнадійніших і потужних моделей. Її корпус виконаний зі сталі, що забезпечує довговічність і підвищений захист від пошкоджень і корозії. Має максимальну продуктивність - обробляє до 1728 м3 повітря в годину.
Сподіваємося, тепер кожен покупець зможе вибрати відповідний під його потреби вентилятор для ванни. Або звернеться до наших менеджерів за консультацією та індивідуальним підбором пристрою.
При підборі канального вентилятора необхідно враховувати ряд факторів: продуктивність, шумові характеристики, клас захисту, діаметр воздуховода. Це основні характеристики, які допоможуть підібрати потрібну модель. При більш специфічних запитах - для виробництв або підприємств - краще звернутися за допомогою до фахівців. 0-800-33-08-28 - за цим телефону наші менеджери підберуть потрібний типорозмір і модель канального вентилятора.
Ціна на канальний вентилятор в інтернет-магазині Альтер Ейр починається від 1000 грн.
Альтер Ейр пропонує широкий асортимент канальних вентиляторів різних виробників, модифікацій, функціоналу і т.д. У нас ви точно знайдете ідеальну модель для вашого приміщення. Звертайтеся! У нас ви купите канальний вентилятор з доставкою по Києву та Україні.